reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W kwietniu dobrze się bawimy to i w ciąże zachodzimy!

reklama
Dziewczyny, nie wiem czy temat na ten wątek jeśli nie to dajcie znać.
Pytanie takie, czy macie może coś do polecenia na tworzące się rozstępy .. ?
Kremy, ćwiczenia, sposoby, cokolwiek.
Moje uda, a teraz zauważyłam ze i nawet łydki są w pręgach. :( Mam wrażenie, że z miesiąca na miesiąc jest ich więcej i więcej.
Zbliża się lato a ja się wstydzę swoich nóg 😵‍💫
Martwię się bardzo, że jak zajdę w ciąże problem się pogłębi, nie wiem co robić.
 
PanTabletka ma stały kod na olini 🙃
Piję wiesiołka po łyżce dziennie, ale tylko do owu

Ostatnio pytałam gina o wiesiołka. Trochę się pośmiała i mówi, że według niej mogę brać choć ona w niego nie wierzy (na sluz) i nie trzeba odstawiać przed owu. 🤔
Innego gina pytalam i powiedział to samo
 
Ostatnio pytałam gina o wiesiołka. Trochę się pośmiała i mówi, że według niej mogę brać choć ona w niego nie wierzy (na sluz) i nie trzeba odstawiać przed owu. 🤔
Innego gina pytalam i powiedział to samo
Wiem, że trzeba wypić wiaderko, żeby wywołał jakieś realne skurcze, ale mi chodzi o śluz. Clo lubi robić z tym problemy, a mi jak dotąd, udało się ich uniknąć (przynajmniej jest w środku wg lekarza).
Nie biorę po owu też ze względu na spokój ducha ;)
 
Wiem, że trzeba wypić wiaderko, żeby wywołał jakieś realne skurcze, ale mi chodzi o śluz. Clo lubi robić z tym problemy, a mi jak dotąd, udało się ich uniknąć (przynajmniej jest w środku wg lekarza).
Nie biorę po owu też ze względu na spokój ducha ;)

Rozumiem pewnie pewnie. Chcialam to napisać tak tylko informacyjnie 😀
 
Łykałam wiesiołek chyba z pół roku jak nie dłużej. Poprawiły mi się włosy, ale śluz nie. Wręcz mam wrażenie, że jest lepiej po jego odstawieniu 🤷‍♀️
 
reklama
Do góry