reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W kwietniu dobrze się bawimy to i w ciąże zachodzimy!


Dzięki ze pytasz😀
No walczymy 19 mm i 14 mm endo 8 mm.
Tamtego 21 mm okazało sie, ze nie bylo tylko dwa sie na siebie nalozyly i pokazywaly duzy.
Dostałam jeszcze jeden zastrzyk rekovelle na dobicie i jutro zastrzyk na pękniecie 😀 wywalczyłam to, czulam to!!
Dodatkowo zrobilam estradiol jeszcze raz i progesteron.
 
reklama
Dzięki ze pytasz😀
No walczymy 19 mm i 14 mm endo 8 mm.
Tamtego 21 mm okazało sie, ze nie bylo tylko dwa sie na siebie nalozyly i pokazywaly duzy.
Dostałam jeszcze jeden zastrzyk rekovelle na dobicie i jutro zastrzyk na pękniecie 😀 wywalczyłam to, czulam to!!
Dodatkowo zrobilam estradiol jeszcze raz i progesteron.
Super. Masz już wyniki proga i estradiolu?
 
Dzięki ze pytasz😀
No walczymy 19 mm i 14 mm endo 8 mm.
Tamtego 21 mm okazało sie, ze nie bylo tylko dwa sie na siebie nalozyly i pokazywaly duzy.
Dostałam jeszcze jeden zastrzyk rekovelle na dobicie i jutro zastrzyk na pękniecie 😀 wywalczyłam to, czulam to!!
Dodatkowo zrobilam estradiol jeszcze raz i progesteron.
No extra! Estradiol był niski, bo było jeeeeeeszcze daleko! Mam nadzieję, że Twój Stary zadowolony, że trzonowanie się przedłuża 😃
 
Kurde, patrzę sobie na opis diety wiosennej dla par na akademii plodnosci i nie wiem czy nie spróbować, bo całkiem fajnie to wygląda, tylko kto mi to będzie gotował 😅
Zerknęłam na tą dietę i nikt by mnie nie zmusił do gotowania tego 🙈 Masakra jakaś. Chyba trzeba byłoby nie pracować tylko stać przy garach :D
 
Kurde, patrzę sobie na opis diety wiosennej dla par na akademii plodnosci i nie wiem czy nie spróbować, bo całkiem fajnie to wygląda, tylko kto mi to będzie gotował 😅

Green Screen Lol GIF by Mina Mir
 
Kurde, patrzę sobie na opis diety wiosennej dla par na akademii plodnosci i nie wiem czy nie spróbować, bo całkiem fajnie to wygląda, tylko kto mi to będzie gotował 😅

Zerknęłam na tą dietę i nikt by mnie nie zmusił do gotowania tego 🙈 Masakra jakaś. Chyba trzeba byłoby nie pracować tylko stać przy garach :D
O kurde, to co one tam wymyśliły?
 
reklama
Do góry