reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W kwietniu dobrze się bawimy to i w ciąże zachodzimy!

Moja Mama ma 63 lata. Jest bardzo zadbana i calkiem młodzieżowa w stylu ubierania i z zachowania. Nie lubi siedzieć w miejscu, wciąż coś robi, dba o dom i ogród a w zimowym czasie ćwiczy jakieś swoje fitnessy. Mimo, że jest juz na emeryturze zdarza się jej czasami praca na umowę zlecenie, bo nie chce się zasiedzieć jak to ludzie w jej wieku potrafią. Ma 5 wnucząt i uwielbia z nimi shopping 🙃🤭
Jakbym czytała o swojej 🫢🤣 Też mimo emerytury pracuje (cały czas pon - pt). A ogród i shopping to jej hobby 🫡🫢
 
reklama
a ja powiem, że na gratulacje przyjdzie czas. Bardzo sie cieszę i trzymam kciuki za pomyślny rozwój fasola ❤️

Ja dzisiaj znowu negatyw... pocieszam sie, że w poprzednich ciążach, moje testy w dniu miesiączki mialy meeeega słabe kreski. Do okresu 4 dni :( tracę nadzieję
Jesteśmy w podobnej sytuacji :/ jestem teraz na fali rezygnacji ale gdzieś podswiadomie liczę, że jednak jeszcze zobaczę tą kreskę. W piątek mam 28 dc ale zdarzały mi się też takie 35 … zobaczymy w weekend.
 
Good Day Cat GIF

Miśki, dobrego dnia ❤️jaka pogoda u Was? U mnie szaro, buro i deszczowo. Będę wspomagała się kawą ile się da.
Dzisiaj z cyklu: zrób coś dla siebie idę na paznokcie. Kompletnie nie mam pomysłu na nie. A wy co dzisiaj dobrego dla siebie macie zaplanowane?
 
Nie :p byłam wczoraj. Generalnie uważałam, że jestem jakieś 6-8dpo więc głównie chciałam sprawdzić progesteron. Dorzuciłam betę. Progesteron przyszedł 8ng więc bez szału. Spodziewałam się więc negatywnej bety ... no i w sumie była negatywna 🤡 tyle że 1,4 - do tej pory w żadnym labie nie miałam tak by mieć równy wynik. Zawsze był oznaczony znakiem mniejszości. Ich normy mówią że poniżej 1 brak ciąży, a ciąża od 5,8 - więc mój wynik wskazywał a ciąże urojoną 😂
Idę jutro na powtórkę bety, ale skoro test złapał to chyba to jednak rośnie
wiem ze prog pewnie teraz urosl ale to tez daje mi duze nadzieje ze zagniezdzilo sie przy 8ng!😍 bo ja troche sie martwilam ze moj moglby byc wyzszy
 
reklama
Good Day Cat GIF

Miśki, dobrego dnia ❤️jaka pogoda u Was? U mnie szaro, buro i deszczowo. Będę wspomagała się kawą ile się da.
Dzisiaj z cyklu: zrób coś dla siebie idę na paznokcie. Kompletnie nie mam pomysłu na nie. A wy co dzisiaj dobrego dla siebie macie zaplanowane?
U nas lał deszcz, wstałam, by sniadanie zrobic i odeslać domownika na wycieczkę, wypilam kawę i zasnełam ponownie. Wstalam dopiero teraz, czuję ciężar w podbrzuszu, mam nadzieję, ze jajeczko rośnie 😁🤭 czekam na ovu, męża na weekend i taką kreseczkę jak u Oli na moje imieniny w majówkę 🍀💚✊✊
Paznokcie jutro, dzis zakupy i sprzątanie, moze jak padać nie będzie to coś wypiore. Ogólnie lajcikowy dzień.
 
Do góry