reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W kwietniu dobrze się bawimy to i w ciąże zachodzimy!

@olka11135 no super wiadomość i chyba światowy rekord w kategorii czułości siuśkowych testów! Oby szło tylko w dobra stronę, jestem o tym po cichu przekonana bo mam wrażenie, ze Ty tą ciążę afirmowałaś i czułaś gdzieś że to jest Twój moment:) (może się mylę?było tu ostatnio dużo o znienawidzonym odpuszczaniu, wiem że od samego pozytywnego myślenia się w ciąże nie zachodzi;)
Ale co tam, ja już po cichu gratuluję💕
 
reklama
Good Day Cat GIF

Miśki, dobrego dnia ❤️jaka pogoda u Was? U mnie szaro, buro i deszczowo. Będę wspomagała się kawą ile się da.
Dzisiaj z cyklu: zrób coś dla siebie idę na paznokcie. Kompletnie nie mam pomysłu na nie. A wy co dzisiaj dobrego dla siebie macie zaplanowane?
U mnie padał z rana, jak akurat szłam do pracy ;p A tak to 1dc i ból brzucha, ale na razie przeczekuję bez środków przeciwbólowych. Może dam radę... :) Dziś mój dzień ostrego ładowania na treningu, ale nie wiem czy dam radę ;p
 
Good Day Cat GIF

Miśki, dobrego dnia ❤️jaka pogoda u Was? U mnie szaro, buro i deszczowo. Będę wspomagała się kawą ile się da.
Dzisiaj z cyklu: zrób coś dla siebie idę na paznokcie. Kompletnie nie mam pomysłu na nie. A wy co dzisiaj dobrego dla siebie macie zaplanowane?

U mnie dzisiaj też rano padało, ale teraz się wypogadza. Jutro ma być cieplutko i słonecznie więc już się nie mogę doczekać. Pracuję sobie zdalnie normalnie, ale przy okazji ogarniam trochę chatę :D
 
@olka11135 no super wiadomość i chyba światowy rekord w kategorii czułości siuśkowych testów! Oby szło tylko w dobra stronę, jestem o tym po cichu przekonana bo mam wrażenie, ze Ty tą ciążę afirmowałaś i czułaś gdzieś że to jest Twój moment:) (może się mylę?było tu ostatnio dużo o znienawidzonym odpuszczaniu, wiem że od samego pozytywnego myślenia się w ciąże nie zachodzi;)
Ale co tam, ja już po cichu gratuluję💕

To zasługa @Zazuu i jej rad xD
Także bierzcie i jedzcie suple xD

suplementy.JPG
 
Good Day Cat GIF

Miśki, dobrego dnia ❤️jaka pogoda u Was? U mnie szaro, buro i deszczowo. Będę wspomagała się kawą ile się da.
Dzisiaj z cyklu: zrób coś dla siebie idę na paznokcie. Kompletnie nie mam pomysłu na nie. A wy co dzisiaj dobrego dla siebie macie zaplanowane?
U mnie także deszcz. Kawusia wjechała już druga 🫡 Strasznie boli mnie podbrzusze z lewej strony. Z planów to tylko wizyta u weterynarza z kotem. Jeżeli chodzi o paznokcie to ja jestem team french 🥰
 
Good Day Cat GIF

Miśki, dobrego dnia ❤️jaka pogoda u Was? U mnie szaro, buro i deszczowo. Będę wspomagała się kawą ile się da.
Dzisiaj z cyklu: zrób coś dla siebie idę na paznokcie. Kompletnie nie mam pomysłu na nie. A wy co dzisiaj dobrego dla siebie macie zaplanowane?

Dziś ładnie. Robię pranie za praniem bo od jutra ma padać 😐
 

Załączniki

  • 0174dc61-3d27-429c-a668-8182ea262c8c.jpeg
    0174dc61-3d27-429c-a668-8182ea262c8c.jpeg
    78,8 KB · Wyświetleń: 67
reklama
Do góry