reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

W kwietniu dobrze się bawimy to i w ciąże zachodzimy!

reklama
Nie :p byłam wczoraj. Generalnie uważałam, że jestem jakieś 6-8dpo więc głównie chciałam sprawdzić progesteron. Dorzuciłam betę. Progesteron przyszedł 8ng więc bez szału. Spodziewałam się więc negatywnej bety ... no i w sumie była negatywna 🤡 tyle że 1,4 - do tej pory w żadnym labie nie miałam tak by mieć równy wynik. Zawsze był oznaczony znakiem mniejszości. Ich normy mówią że poniżej 1 brak ciąży, a ciąża od 5,8 - więc mój wynik wskazywał a ciąże urojoną 😂
Idę jutro na powtórkę bety, ale skoro test złapał to chyba to jednak rośnie
Super, oby ciemniał w każdym dniem. W takim razie, gdy jesteś mniej więcej tyle po owu to bardzo szybko wyłapałaś ciąże.. mi się nigdy tak szybko nic nie udało 😅🙃
 
Super, oby ciemniał w każdym dniem. W takim razie, gdy jesteś mniej więcej tyle po owu to bardzo szybko wyłapałaś ciąże.. mi się nigdy tak szybko nic nie udało 😅🙃

Powiem tak - bardzo mnie to cieszy i uspokaja gdyż - moja ciąża pozamaciczna była z później implantacji. A tutaj mogłam być wczoraj max. 10dpo ale to i tak naciągane, patrząc np. na to że 10.04 wyszedł mi najmocniejszy test owulacyjny także to że zadziało się to szybko nastraja mnie bardzo pozytywnie
 
Powiem tak - bardzo mnie to cieszy i uspokaja gdyż - moja ciąża pozamaciczna była z później implantacji. A tutaj mogłam być wczoraj max. 10dpo ale to i tak naciągane, patrząc np. na to że 10.04 wyszedł mi najmocniejszy test owulacyjny także to że zadziało się to szybko nastraja mnie bardzo pozytywnie
Rozumiem, w takim razie spokojnych 9 miesięcy. Imformuj nas na bieżąco, może nie udzielam się często ale czytam sporo :D zarażaj nas!!
 
Powiem tak - bardzo mnie to cieszy i uspokaja gdyż - moja ciąża pozamaciczna była z później implantacji. A tutaj mogłam być wczoraj max. 10dpo ale to i tak naciągane, patrząc np. na to że 10.04 wyszedł mi najmocniejszy test owulacyjny także to że zadziało się to szybko nastraja mnie bardzo pozytywnie
Widzę, że powoli fala okresów i negatywnych testów się kończy może razem z @margaretka.x odwróćcie złą passę 😀 oby! ☀️
 
reklama
wow! Trzymam kciuki!!!! 🤩

Edit: widzialam że otworzyłas mamusie styczniowe - będzie niezapomniany sylwester? 😁

Wątpię - w drugiej ciąży (pierwsze dziecko to cesarskie cięcie na życzenie przed terminem) torbę do szpitala pakowałam sobie w termin porodu który sama sobie wyliczyłam (bo jakby patrzeć na ten lekarza to 2 dni po), a urodziłam 3 dni później. Także nawet jak mi lekarz wyliczy końcówkę grudnia 2023 to wątpię, abym urodziła w 2023 :)

Ale mogę rodzić w Sylwestra, będzie urodzinowy prezent dla dziadka :)
 
Do góry