reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

W kwietniu dobrze się bawimy to i w ciąże zachodzimy!

Ja dziś @, cykle po ciąży biochemicznej w styczniu wydłużyły mi się do ok. 30 dni, a już przyzwyczaiłam się do takich krótkich (24-26), ale wcześniej nawet nie wiedziałam, ile trwa moja faza lutealna (patrzcie, tyle lat odpuszczałam i nic). Teraz po trzech cyklach z monitoringiem przynajmniej już więcej wiem.

Teraz chwilę odpocznę psychicznie, bo jestem w nastroju zamrożenia i obojętności lekkiej i trzeba będzie zebrać pozytywny nastrój na majówkowy wyjazd pod znakiem wina, wspinania i trzonowania.
 
reklama
Ja dziś @, cykle po ciąży biochemicznej w styczniu wydłużyły mi się do ok. 30 dni, a już przyzwyczaiłam się do takich krótkich (24-26), ale wcześniej nawet nie wiedziałam, ile trwa moja faza lutealna (patrzcie, tyle lat odpuszczałam i nic). Teraz po trzech cyklach z monitoringiem przynajmniej już więcej wiem.

Teraz chwilę odpocznę psychicznie, bo jestem w nastroju zamrożenia i obojętności lekkiej i trzeba będzie zebrać pozytywny nastrój na majówkowy wyjazd pod znakiem wina, wspinania i trzonowania.
dokładnie tak, przyszedł okres i juz pora zamknąć poprzedni cykl i cieszyć się piękną majówką, w dodatku akurat na owulację 😁
 
Nie :p byłam wczoraj. Generalnie uważałam, że jestem jakieś 6-8dpo więc głównie chciałam sprawdzić progesteron. Dorzuciłam betę. Progesteron przyszedł 8ng więc bez szału. Spodziewałam się więc negatywnej bety ... no i w sumie była negatywna 🤡 tyle że 1,4 - do tej pory w żadnym labie nie miałam tak by mieć równy wynik. Zawsze był oznaczony znakiem mniejszości. Ich normy mówią że poniżej 1 brak ciąży, a ciąża od 5,8 - więc mój wynik wskazywał a ciąże urojoną 😂
Idę jutro na powtórkę bety, ale skoro test złapał to chyba to jednak rośnie
Zostaniesz w tedy królowa wyłapania najniższej bety!trzymam za to kciuki ❤️
 
Dzień dobry 😉

Zobacz załącznik 1517705

Nie będę was dłużej trzymać :p na żywo widać bardziej
a ja powiem, że na gratulacje przyjdzie czas. Bardzo sie cieszę i trzymam kciuki za pomyślny rozwój fasola ❤️

Ja dzisiaj znowu negatyw... pocieszam sie, że w poprzednich ciążach, moje testy w dniu miesiączki mialy meeeega słabe kreski. Do okresu 4 dni :( tracę nadzieję
 

Załączniki

  • 2d0da09f-7799-44f0-82a5-13646702c479.jpeg
    2d0da09f-7799-44f0-82a5-13646702c479.jpeg
    40,4 KB · Wyświetleń: 41
reklama
Do góry