reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

W kwietniu dobrze się bawimy to i w ciąże zachodzimy!

Nie mam rady "odpuść", ale postaraj się racjonalizować jak @Avy napisała. Do póki nie masz komentarza swojego lekarza to moim zdaniem nie warto nastawiać się w żadną stronę. A na pewno nie idź w tą ciemną stronę, pesymistyczną.
O której wizyta?

Jutro o 18 dopiero
Bede sie modlić aby ten duzy nie pękł
 
reklama
U nas to samo… tylko jestem jedyna i do tego najstarszą wnuczka na tle samych chłopaków i zawsze na mnie się wszystko skupia.
Na każda okazje „ona życzy SOBIE prawnuczki”. Ogólnie jest bardzo toksyczna osoba, na koniec oczywiście „ona tylko zartuje”.
Skończyło się tak, że trochę jej nagadałam, potem mój tata poprawił (ale on to rzuca chujami już) i za wyjątkiem dnia babci, na który zadzownilam to od grudnia nie rozmawiamy 😏
U mnie podobna, ale inna historia. Jestem najmłodszą wnuczką. Tą ukochaną. Mój mąż to jej oczko w głowie, upodobany bardziej niż prawdziwe wnuki. A do tego jest kochana mimo swojej choroby - ma zdiagnozowanego Alzheimera. Na szczęście nie jest złośliwa, poznaje nas nadal, ale pamięć robocza już nie ta. Wiem, że mówi to, bo czeka. Żywię nadzieję, że dożyje tej prawnuczki, prawnuka i u nas. Oraz, że nie rzuci jakimś tekstem w najbliższym czasie, bo się rozpadnę przy niej.
 
Ja fasolę mam na jutro! Nagotowałam sobie gar fasoli po bretońsku.
Ja dzisiaj z rozkoszą taką zjadłam. Zjadłabym i jutro, ale wszystko wyżarte. Może faktycznie Stary ma rację, że od masy mam problem ze stopą🤣? Już mi dzisiaj kule chciał dawać, ale powiedziałam żeby lepiej dał mi swoją część skyrniczka.
 
Jutro o 18 dopiero
Bede sie modlić aby ten duzy nie pękł
Modlę się razem z Tobą! Do Wszystkich Świętych, Buddy i Potwora Spaghetti!
Pray I Hope GIF
 
Kurczę bela! Ale z Ciebie szczęściara, że masz osobę czytająca w myślach w swoim otoczeniu! Ta Pani/Pan rozumiem, że robi karierę jako wróżka czy jasnowidzka? Jakąż to dała wyrocznia radę na prawdziwe chcenie? (ironia oczywiście :))
A tak serio to współczuje takiej persony w otoczeniu.
pracowałam 2 lata jako wróżka 😅 w umowie mieliśmy zapisane, że wróżymy wyłącznie pozytywnie 😎 generalnie nie przypominam sobie, żeby ktoś pytał wówczas o poradę dotycząca zajścia w ciążę🤔 natomiast pamiętam doskonale, kiedy jakaś 70letnia babcia napisała „kochana wróżko Alicjo (to byl mój pseudonim) przyszedł rachunek z ery na 2000 zł, z czego zapłacę”? I wtedy mi pękło serce. Zrozumiałam, że to była moja wina bo ta kobieta wierzyła, że jestem wróżką, a ja po prostu miałam dobrą bajerę😔 Pracowałam tam bo pięknie pisałam, a oni dobrze płacili ale wyrzuty sumienia mam do tej pory 😑
 
Na testowanie proszę mnie wpisać na 28.04, chociaż tak trochę fartem by wyszło, bo dwa dni przed peakiem z testów, więc raczej te plemniki nie dotrzymały ;) Albo może rzutem na taśmę się uda dziś jeszcze ja dobudzę małżonka :p
 
reklama
Ja wiem, że to stresujące, ale postaraj się racjonalizować chociaż do czasu wizyty u gin. Może się okazać, że wszystko jest super, dostaniesz ovi i będzie trzonowanie :)

Dziękuję za słowa otuchy 😀
Podczepie się pod ciebie . Juz Was nie męcze
Ale kojarzysz /kojarzycie czy jak by pękł ten moj duzy pustak sam to mozna podac zastrzyk na tamten drugi ? Wiem wiem, ze wymyslam ale wole zyc nadzieją niz przeżywać
 
Do góry