reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

W kwietniu dobrze się bawimy to i w ciąże zachodzimy!

Kurczę bela! Ale z Ciebie szczęściara, że masz osobę czytająca w myślach w swoim otoczeniu! Ta Pani/Pan rozumiem, że robi karierę jako wróżka czy jasnowidzka? Jakąż to dała wyrocznia radę na prawdziwe chcenie? (ironia oczywiście :))
A tak serio to współczuje takiej persony w otoczeniu.
Na prawdziwe chcenie, to nic nie poradziła i przez to tak się bujam z tą niepłodnością… 😆
 
reklama
Tulę bardzo mocno. Też to usłyszałam od mojej ukochanej babci. Ale już ma swoje lata i ciągle "straszy" odejściem na drugi świat. Zmienia jej się jak ma "do czego dożyć". Celami są właśnie śluby i wesela ukochanych wnuków czy chrzciny. Na święta przed ślubem słyszałam "życzę Ci abym doczekała waszego wesela", po weselu słyszę "no, żebym doczekała czego u Was".
U nas to samo… tylko jestem jedyna i do tego najstarszą wnuczka na tle samych chłopaków i zawsze na mnie się wszystko skupia.
Na każda okazje „ona życzy SOBIE prawnuczki”. Ogólnie jest bardzo toksyczna osoba, na koniec oczywiście „ona tylko zartuje”.
Skończyło się tak, że trochę jej nagadałam, potem mój tata poprawił (ale on to rzuca chujami już) i za wyjątkiem dnia babci, na który zadzownilam to od grudnia nie rozmawiamy 😏
 
reklama
Do góry