reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

W kwietniu dobrze się bawimy to i w ciąże zachodzimy!

reklama
Poniosło mnie ponieważ siadłyście na mnie, ponieważ mam własne zdanie.
Nie chodzi mi o to czy ktoś za dużo czy za mało myśli o ciąży. 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
Chodziło mi ogólnie o psychikę człowieka 🙄 ja tez swoje przeszłam.. i współczuje wszystkim kobietą które nie mogą, nie umieją czy miały straty związane z ciążą .. ponieważ to jest przykre i okropne doświadczenie ..
"Siadłyśmy" na Tobie, bo poprosiłyśmy Cię kulturalnie o zapoznanie się z pierwszym postem na tym wątku, który jest swojego rodzaju regulaminem na tym wątku. Po podwójnej prośbie z mojej strony nie uszanowałaś tego. Swojego rodzaju wyprowadziłaś atak w naszą stronę więc my przedstawiłyśmy Ci nasz punkt widzenia, który mówi: Tutaj nikt nie wierzy w magiczne odpuszczenie. Ty nie uszanowałaś naszego powszechnie akceptowalnego tutaj zdania.
Tutaj się nie odpuszcza. Tutaj się kibicuje i trzyma kciuki za każdym razem na każdym etapie. Tutaj tworzymy bezpieczną przestrzeń dla każdej w każdym stanie emocjonalnym. Od euforii po oczekiwanych dwóch kreskach, po wsparciu w emocjonalnym zjeździe po bieli na teście czy momentach zwątpienia.
Dla Ciebie to zabrzmi jak abstrakcja, ale ja nie odpuściłam nawet jak moja beta nie przyrastała prawidłowo na początku. Nadzieja tliła się we mnie do ostatniego momentu.
I cieszę się, że moje najbliższe otoczenie, personel w szpitalu czy dziewczyny tutaj (nawet te, które wiedziały od początku co się święci) nie powiedziały mi "życie jest okrutne i trudno".
 
Przyszedł estradiol 122 (bylo 69)
Tsh mam 1,6 ( w lutym 2,11)
😞
Ej, TSH masz bardzo ładne. A z tym estradiolem to sama nie wiem jak być powinno. Któraś z dziewczyn wrzucała tutaj normy, sprawdziłam jeszcze u siebie i dla fazy owulacyjnej jest norma 38-649, więc masz ładnie. Poza tym znacznie wzrósł ten estradiol. Co na to gin? Będziesz konsultowała wyniki? Bierzesz już proga?
 
🙄🙄🙄 Ahh szkoda słów..
może za mało 🤷‍♀️ może za dużo 🤷‍♀️
Tego nikt nie wie..

Ja się już wypowiedziałam.
Życie jest okrutne i tyle w temacie.
Ja jebe piszesz to dziewczynie, która zrobiła wszystko co w jej mocy, żeby utrzymać tę ciążę, która w tej ciąży była i dzielnie podnosi się po stracie. Trochę taktu; "odpuścić" to mogłaś sobie sama napisanie komentarza, na który odpowiadam
 
Ej, TSH masz bardzo ładne. A z tym estradiolem to sama nie wiem jak być powinno. Któraś z dziewczyn wrzucała tutaj normy, sprawdziłam jeszcze u siebie i dla fazy owulacyjnej jest norma 38-649, więc masz ładnie. Poza tym znacznie wzrósł ten estradiol. Co na to gin? Będziesz konsultowała wyniki? Bierzesz już proga?

No właśnie tsh się cieszę
Pojawił sie jeden (albo dwa bo juz zglupialam ale jeden bankowo ) nowy pęcherzyk 18 mm (tamten 21 mm tez jest ).
Ten nowy od soboty urósł z 11 do 18 mm
Owulacji jeszcze nie miałam, sluz na obrazie usg się pojawił .
Mam jutro wizytę u swojej Pani Profesor w Klinice.
 
No właśnie tsh się cieszę
Pojawił sie jeden (albo dwa bo juz zglupialam ale jeden bankowo ) nowy pęcherzyk 18 mm (tamten 21 mm tez jest ).
Ten nowy od soboty urósł z 11 do 18 mm
Owulacji jeszcze nie miałam, sluz na obrazie usg się pojawił .
Mam jutro wizytę u swojej Pani Profesor w Klinice.
no to w tym kontekście ten estradiol chyba wygląda dość obiecująco? ;)
 
No właśnie tsh się cieszę
Pojawił sie jeden (albo dwa bo juz zglupialam ale jeden bankowo ) nowy pęcherzyk 18 mm (tamten 21 mm tez jest ).
Ten nowy od soboty urósł z 11 do 18 mm
Owulacji jeszcze nie miałam, sluz na obrazie usg się pojawił .
Mam jutro wizytę u swojej Pani Profesor w Klinice.
Dodałyśmy post w tym samym czasie. Daj znać jutro po wizycie co powie Prof. ❤️
 
No właśnie tsh się cieszę
Pojawił sie jeden (albo dwa bo juz zglupialam ale jeden bankowo ) nowy pęcherzyk 18 mm (tamten 21 mm tez jest ).
Ten nowy od soboty urósł z 11 do 18 mm
Owulacji jeszcze nie miałam, sluz na obrazie usg się pojawił .
Mam jutro wizytę u swojej Pani Profesor w Klinice.
No i pięknie :) Czekam na relację z wizyty! Mam nadzieję, że będzie kazała dać zastrzyk na pęknięcie ;)
 
reklama
Do góry