reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W kwietniu dobrze się bawimy to i w ciąże zachodzimy!

Oczywiście masz rację.
Tylko że co lekarz to inna opinia.
Też jestem po dwóch poronieniach i też mam nieprawidłowości w trombofilii i mi nikt acardu nie zalecił. A oprócz tego mam okropne bóle głowy, które wyłączają mnie z życia, a wynikają ze zmiany ciśnienia. Plus inne problemy z immunologii. Ile ludzi tyle przypadków.
Ale wiesz - jesteś zdiagnozowana pod kątem trombofilii. A są przypadki, że dziewczyny się naczytają i „a też sobie wezmę” a badań nie maja. A nie daj boze taka osoba będzie miała w druga stronę - hemofilię? Ma pewność, ze nie dostanie krwawienia? Z tym serio trzeba uważać :)
 
reklama
Ale wiesz - jesteś zdiagnozowana pod kątem trombofilii. A są przypadki, że dziewczyny się naczytają i „a też sobie wezmę” a badań nie maja. A nie daj boze taka osoba będzie miała w druga stronę - hemofilię? Ma pewność, ze nie dostanie krwawienia? Z tym serio trzeba uważać :)
Właśnie u mnie 1 lekarz zalecił, i powiedział, że moze to pomóc przy stsraniach (lepsze ukrwienie macicy itp itd) natomiast inny lekarz stwierdził, by nie brać. Kogo sluchać, kiedy nie mają wspoónego toru myslenia, a organizm jest ten sam 🤷‍♀️
 
Nie denerwuj się. Sama sie martwię tym samym, a na usg on byl?
Podobno estradiol odpowiada za słuz, u mnie był niski jak sluzu nie bylo 😞
ostatnio byłam na usg w 12 dc, teraz 17dc i mam wrażenie że brak śluzu
 

Załączniki

  • IMG_1259.jpeg
    IMG_1259.jpeg
    487 KB · Wyświetleń: 69
ostatnio byłam na usg w 12 dc, teraz 17dc i mam wrażenie że brak śluzu

"W pochwie wydzielina śluzowa" to chyba dobry znak.
Ja bardziej nie mam opisów lecz na usg widać taką czarną kreskę. A nic lekarz nie mówił?
Pęcherzyki są? (Sorka jak pisałaś wcześnie j, moze przegapilam bo patrze z doskoku) 😀
 
Ale wiesz - jesteś zdiagnozowana pod kątem trombofilii. A są przypadki, że dziewczyny się naczytają i „a też sobie wezmę” a badań nie maja. A nie daj boze taka osoba będzie miała w druga stronę - hemofilię? Ma pewność, ze nie dostanie krwawienia? Z tym serio trzeba uważać :)

No ale acard jest też według ulotki "do profilaktycznego stosowania w chorobach, które grożą powstaniem zakrzepów i zatorów" więc jak np. ja mam genetycznie problemy z żylakami to w teorii też mogłabym brać profilaktycznie. Nie muszę mieć stricte trombofilii czy innego związku z ronieniem ciąż
 
@agu77 Dokładnie, zgadzam się z Tobą dlatego piszę ze ja mam zdiagnozowanych szereg problemów a zaleceń acardu brak dlatego tu dopytuje. Wiem, że to niebezpieczne jak każde testowanie leków na własną rękę.
Nie popieram takiej samowolki.
I ja też dopytam o to kolejnego, innego lekarza niech ogarnie mój przypadek całościowo.
 
reklama
Ale wiesz - jesteś zdiagnozowana pod kątem trombofilii. A są przypadki, że dziewczyny się naczytają i „a też sobie wezmę” a badań nie maja. A nie daj boze taka osoba będzie miała w druga stronę - hemofilię? Ma pewność, ze nie dostanie krwawienia? Z tym serio trzeba uważać :)

Jestem tego samego zdania, bo mozna sobie krzywdę zrobić biorąc cos "na zaś". 😀
 
Do góry