reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W kwietniu dobrze się bawimy to i w ciąże zachodzimy!

reklama
Jeszcze pytanko, czy ten inozytol z Ainess o którym kiedyś wspominałyście to ten:


I czy lepiej brać to czy saszetki Miositogyn? 🤔

Dietetyczka Zuzanna Skonieczna ma zapisaną relację o inozytolach. Jej konto na IG nazywa się 2w1_dietetyka_plodnosci


Przechwytywanie2.JPG


Przechwytywanie.JPG
 
Ja na razie tego nie biorę, ale mam podobne rozkimny. Jednej strony mam poczucie właśnie, że to nie cukierki itp. z drugiej znam wiele dziewczyn tutaj z grupy które uniknęły by poronień gdyby heparynę brały już w 1 ciąży
Tzn ja mam wskazanie heparyny od momentu pozytywnego testu - to jak najbardziej. Ale w okresie starań nic. Trzeba wziąć po uwagę, ze te leki tez nie są w 100% bezpieczne dla dziecka - z tym tez trzeba się liczyc. Osobiście przeraża mnie ilość leków i suplementów, które niektóre dziewczyny sobie same „przepisuja” i dawkują :) ale kazdy ma swój rozum
 
To ja się może odniosę bo też miałam taki psikus w tym cyklu w 12dc miałam według mnie dość mocne plamienie. Nigdy tak nie miałam. Poszłam dzień później na USG tj. w 13dc i nawet nie był to mój jakiś okres około owulacyjny. Wyszło, że w sumie nie widać skąd te plamienie, ale też nie nic niepokojącego. Jakby się pojawiło ponownie miałam wcześniej iść na wizytę do lekarza, ale na szczęście od tego czasu spokój
To może faktycznie taki psikus 😏.
Może przejdzie samo Poczekam dwa dni 🤷‍♀️
 
Kurde ten pieprzony edtradiol przeciwko mnie! Bylam dzis na usg jeszcze u pobocznego gina. I tamten z 19 urósł do 21 ale pojawił się inny 19 mm i nawet śluz na usg nie duzo ale on jest i jest ok. Wszystkie znaki wskazują, ze ok ale moj estradiol ze mną walczy 😞
Dzis go powtórzyłam rano
Oby ładnie urósł! Ja w sumie nigdy śluzu za bardzo u siebie nie widziałam. A w tym obecnym szczęśliwym cyklu jak chciałam sprawdzić śluz w środku to zauważyłam wydzielinę wynikającą z infekcji 😅 i nic więcej.
Jeszcze pytanko, czy ten inozytol z Ainess o którym kiedyś wspominałyście to ten:


I czy lepiej brać to czy saszetki Miositogyn? 🤔
Brałam z Aliness od września do lutego/marca mniej więcej i nie zauważyłam żeby coś zrobił. Cykle mimo stymulacji dalej były długie. Przerzuciłam się na Miovelie, na której zaszłam w pierwszą ciążę. Nie zjadłam jeszcze jednego opakowania a teraz się udało znowu zajść, a owulacja była w 18dc zamiast po 30dc. Jednak to był pierwszy cykl na większej dawce lametty, plus raczej za krótko brałam Miovelie żeby już jej przypisywać zasługi.
W każdym razie na Aliness się trochę obraziłam bo po pół roku brania powinny być już jakieś efekty a mam wrażenie że nic nie zmienił.
 
Acard bierze się tylko i wyłącznie ze wskazań lekarza! Ja jestem po dwóch poronieniach, mam jedną nieprawidłowość w trombofilii i biorę dawkę 150. Nie wyobrażam sobie, że borę go na własną rękę. Biorę od stycznia tego roku i owulacja zawsze występuje.
Oczywiście masz rację.
Tylko że co lekarz to inna opinia.
Też jestem po dwóch poronieniach i też mam nieprawidłowości w trombofilii i mi nikt acardu nie zalecił. A oprócz tego mam okropne bóle głowy, które wyłączają mnie z życia, a wynikają ze zmiany ciśnienia. Plus inne problemy z immunologii. Ile ludzi tyle przypadków.
 
ja tak właśnie sprawdzam teraz i jest go bardzo mało ;( po prostu jest mokry palec, nic się nie ciągnie
Więc prawdopodobnie jesteś jeszcze przed owulacją. U mnie zaczyna sie od mokrosci, po kilku dniach jest rozciagliwy (ale na pewno nie na 10 cm🤭) a po owulacji odrazu kremowy lub lepki. Ale to u mnie a kazda z Nas jest inna. I najlepiej wszystkie czynniki warto wziąć pod uwagę. Temperaturę, paski LH oraz śluz - pojedynczo mogą wskazywać wszystko i nic.
 
reklama
Do góry