reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W kwietniu dobrze się bawimy to i w ciąże zachodzimy!

reklama
"W pochwie wydzielina śluzowa" to chyba dobry znak.
Ja bardziej nie mam opisów lecz na usg widać taką czarną kreskę. A nic lekarz nie mówił?
Pęcherzyki są? (Sorka jak pisałaś wcześnie j, moze przegapilam bo patrze z doskoku) 😀
w lewym 14mm w 12 dc (wg ginekologa za mały jak na ten dzień cyklu i jeśli pęknie to 19-20 dc). Jak widac popadam w paranoję bo jest 17 dc 🤡 Może już na sile tego śluzu szukam, pokładam jakieś wielkie nadzieje w tym cyklu jak nigdy
 

Załączniki

  • IMG_1260.jpeg
    IMG_1260.jpeg
    181,4 KB · Wyświetleń: 51
w lewym 14mm w 12 dc (wg ginekologa za mały jak na ten dzień cyklu i jeśli pęknie to 19-20 dc). Jak widac popadam w paranoję bo jest 17 dc 🤡 Może już na sile tego śluzu szukam, pokładam jakieś wielkie nadzieje w tym cyklu jak nigdy
mierzysz temperature? bedziesz w razie czego wiedziec kiedy mogla byc owu

bo ten sluz to rzeczywiscie malo wiarygodna sprawa. Dopki nie nie jest gesty i mleczny co by raczej nie pomagalo plemnikom, to nie ma co sie martwic. Moj w tym cyklu tez jakis super dziwny, czasami moze zmiana diety czy cokolwiek innego moze wplynac
 
mierzysz temperature? bedziesz w razie czego wiedziec kiedy mogla byc owu

bo ten sluz to rzeczywiscie malo wiarygodna sprawa. Dopki nie nie jest gesty i mleczny co by raczej nie pomagalo plemnikom, to nie ma co sie martwic. Moj w tym cyklu tez jakis super dziwny, czasami moze zmiana diety czy cokolwiek innego moze wplynac
Mierze ale nie wiem czy się sugerować. Kilkukrotnie zmierzyłam o innych porach 🤡
Niby odjelam lub dodałam te różnice jak jest zalecane No ale 🤡🤡
 
No ale acard jest też według ulotki "do profilaktycznego stosowania w chorobach, które grożą powstaniem zakrzepów i zatorów" więc jak np. ja mam genetycznie problemy z żylakami to w teorii też mogłabym brać profilaktycznie. Nie muszę mieć stricte trombofilii czy innego związku z ronieniem ciąż
ale masz żylaki :) ja tu mówię o takich serio przypadkach gdzie osoby bez jakichkolwiek wskazań biorą jako magiczny środek na utrzymanie ciąży bo się gdzieś tam naczytały. A niestety są takie przypadki
 
reklama
Do góry