reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W kwietniu dobrze się bawimy to i w ciąże zachodzimy!

reklama
Staraczki, jestem po wizycie. Jeżeli chodzi o trombofilie to nie zaleca badań na tym etapie. Tak jak dziewczyny napisałyście, gin powiedziała, że to bardzo wczesna ciąża i poronienie nastąpiło naturalnie najprawdopodobniej przez zły podział komórek. Natomiast nie zabroni mi zrobić diagnostyki na własną rękę to wiadome. A ten temat jeszcze przemyślę. Mam do mojej lekarki zaufanie.
Obrazowo bardzo ładnie to wszystko wygląda. Oczyściłam się prawidłowo. Mamy zielone światło, a wręcz nie zaleca przerwy w staraniach :)
Tak cholernie mi ulżyło.
A badalaś homocysteinę i kwas foliowy i B12?
 
Dziewczyny pytanko, czy acard bierze się tez podczas okresu? Jak lekarz mi go przepisał to zapytałam do kiedy mam brac a on stwierdził ze przez caly czas nawet jak już bede w ciąży.. Tyle ze na forum wyczytałam ze przeważnie w okres się go odstawia.. Ja dziś rano w końcu zamówiłam testy a potem pół dnia zastanawiałam sie kiedy zacząć testować aż niespodziewanie (9dni po owu) przyszedł okres 🤦‍♀️ Narazie pomału się rozkręca ale brzuch mnie skręca także można mi wpisać🩸
Mój lekarz powiedział, że jak będzie obfite krwawieniento mogę odstawić na czas miesiączki. Jeśli nie, nie muszę
 
Cześć, witam się w 1dc. Kolejnego cyklu... Będę testować dopiero w maju. Nie udzielam się zbytnio na forum (ostatnio pisałam na lutowych kreskach), bo miałam małą przerwę od starań, ale Was czytałam. Przypomnę tylko, że staramy się o pierwsze dziecko. Ja mam 38 lat, partner 41. Zaczynam cykl stymulowany lamettą od jutra i mam pytanie. Od 2 do 6 dnia mam brać Lamettę 2x dziennie po 1 tabletce. Te dwie tabletki połknąć na raz czy w odstępie czasowym? Nie zapytałam lekarza i mam teraz rozkminę🤯 Pomożecie? Jak to było u Was?
W odstępie czasowym, najlepiej równo co 12 h
 
Ja dziś w wyjątkowo podłym nastroju. Właśnie scrollując Insta, jakaś głupia rolka mi wyświetliła się, gdzie po prostu para jedzie autem, a na tylnym siedzeniu dwójka chłopaków rozrabia i wybuchłam głośnym płaczem, a jestem już w biurze :( i ten przeszywający ból, że prawdopodobnie my nigdy nie spakujemy dwójki dzieci i nie pojedziemy na wycieczkę, by rozrabiać.
 
reklama
Ja dziś w wyjątkowo podłym nastroju. Właśnie scrollując Insta, jakaś głupia rolka mi wyświetliła się, gdzie po prostu para jedzie autem, a na tylnym siedzeniu dwójka chłopaków rozrabia i wybuchłam głośnym płaczem, a jestem już w biurze :( i ten przeszywający ból, że prawdopodobnie my nigdy nie spakujemy dwójki dzieci i nie pojedziemy na wycieczkę, by rozrabiać.
Ja dzis miałam jakieś pojebane sny. Śniło mi się, że uciekaliśmy z dzieckiem nie wiem przed czym... I w trakcie tej ucieczki dziecko zginęło. Koszmar.
Do tego migrena przedokresowa z rana, zaczęły się plamienia wiec @ nadchodzi. Spodziewam się jutro lub w czwartek najpóźniej.
 
Do góry