reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W kwietniu dobrze się bawimy to i w ciąże zachodzimy!

reklama
Mam to samo ;p A najbardziej mnie śmieszą, te awantury, które w głowie właśnie prowadzę. Mój ma nieznośny nawyk wyprowadzania z łazienki wszystkich ręczników i dziś rano po myciu znowu nie mam swojego ręcznika, bo wyprowadził mój, poszłam po nowy i myślałam, że go nim uduszę ;p
Moj każda wolna przestrzeń traktuje jak miejsce na swoje rzeczy 🙈 dodatkowo nigdy nie odnosi szklanek i kubkow i mnie to do szału doprowadzę bo w biurze powoli robi się wystawka.
 
Dziewczyny mam pytanie o acard. Wiem, że większość z Was, ktora bierze ma zalecone ze względu na swoje dolegliwości. Ale ciekawi mnie, czym sugerują się dziewczyny biorące acard na własną rękę? Pytam, bo po poronieniu lekarz zalecił mi acad 75 raz dziennie i miałam rozbieżność, bo po cp lekarze twierdzili, ze nie ma powodu dla którego mam brać. I ogolnie nie biorę teraz. Czytam i inf są też sprzeczne, jedne źródła podają, ze zaburzają owulacje inne, ze pomagają w zagniezdzeniu, inne, ze mogą powodować wady serca u dziecka... to wreszcie pomaga acard warto brać czy nie?
Ja czytałam o pozytywnym wpływie jednak.
Przy niskim dawkowaniu badania pokazywały, że jest więcej plusów z tego tytułu niz minusow. I sama myślałam juz od jakiegoś czasu żeby spróbować. Bolilol pomogło np w migrenach.
 
Moj każda wolna przestrzeń traktuje jak miejsce na swoje rzeczy 🙈 dodatkowo nigdy nie odnosi szklanek i kubkow i mnie to do szału doprowadzę bo w biurze powoli robi się wystawka.
Od kwietnia zmieniliśmy mieszkanie na 3-pokojowe, by jeden pokój służył właśnie jako biuro dla mojego i zbieralnik wszystkich jego porozrzucanych rzeczy ;D
 
Od kwietnia zmieniliśmy mieszkanie na 3-pokojowe, by jeden pokój służył właśnie jako biuro dla mojego i zbieralnik wszystkich jego porozrzucanych rzeczy ;D
No u nas jest to biuro łamane na moja biblioteczka, wiec kategoryczny zakaz syfu 😀 wrócę do domu to mu trochę pogadam, chyba, że do tej pory ogarnie - zawsze daje mu jakiś przedział czasowy na ogarniecie rzeczy zanim się przypierdziele bo inaczej ma argument „właśnie miałem to zrobic” 😅
 
@black_angel mamy dziś synchronizację. Też od wieczora wczorajszego chodzi mi ten acard po głowie. Ale ze względu na ten cholerny ból migrenowo-ciśnieniowy.
Ja już w tamtym roku na forum pisałam ze sama próbowałam brać 75mg. Ale ze mam inny problem z żyłami i ten problem się wtedy nasilił to się bardzo przestraszyłam i zaraz odstawiłam. Teraz ten problem jest w dużo lepszej formie i może też te żyły potrzebują chwili na ogarnięcie ze płynie w nich acard. Razem z lejdi caro coś tam kombinowałyśmy z tym acardem wtedy 😁.
Ale pamiętam że wydedukowałam wtedy ze mi to pomoże na ciśnienie krwi i na te bóle głowy. Mam je za często.. dziś w nocy myślałam że umrę. Leków nie brałam bo dni poowulacyjne.. 🙄 Można oszaleć.
@Bolilol ku jaką Ty bierzesz dawkę i czy z polecenia lekarza?
 
reklama
Do góry