reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

reklama
U mnie od rana się układa. Udało mi się dostać do genetyk z terminami na połowę września na najbliższy poniedziałek.
Dostałam nowej energii życiowej i w mojej głowie brzmi tylko “ale tu jest za spokojnie, zaraz się coś spierdoli”.
znam to myślenie, ale staraj się to odwrócić ❤️ tyle razy musiałyśmy płynąć z prądem 💩, że należy się teraz lecieć na tęczy powodzeń
 
A ja trochę nie w temacie, ale może komuś się przyda, to procedury ivf będą chyba miały dość szybkie tempo (ale nie wiem jak to standardowo się odbywa). Bo dzwonili do mnie, to ankietę miałam online i ona kwalifikowała i jak jest się zakwalifikowanym, to pierwsza wizyta jest już ze wszystkimi potrzebnymi badaniami i dwa tygodnie później już wizyta z ustaleniem stymulacji. Cała procedura powinna zamknąć się w przeciągu miesiąca-maksymalnie dwóch. A jak ktoś się nie zakwalifikuje, to będzie mógł próbować drugi raz.
 
ja mogę Ci powiedzieć, ze za dzieciaka u nas tak było... 😂😂 najpierw kąpałam się ja, potem moi bracia i na końcu tata... 😂😂
albo za dzieciaka myłam się w misce a kąpanie się było tylko w sobotę jak rano do kościoła się szło 😂
Inne czasy, inna mentalność
My jak zamawialiśmy kuchnie 5 lat temu to małżeństwo co prowadziło firmę z kuchniami mówiło nam że najpierw kąpią się ich dzieciaki a potem tata w wodzie po nich
 
A ja trochę nie w temacie, ale może komuś się przyda, to procedury ivf będą chyba miały dość szybkie tempo (ale nie wiem jak to standardowo się odbywa). Bo dzwonili do mnie, to ankietę miałam online i ona kwalifikowała i jak jest się zakwalifikowanym, to pierwsza wizyta jest już ze wszystkimi potrzebnymi badaniami i dwa tygodnie później już wizyta z ustaleniem stymulacji. Cała procedura powinna zamknąć się w przeciągu miesiąca-maksymalnie dwóch. A jak ktoś się nie zakwalifikuje, to będzie mógł próbować drugi raz.
my dostaliśmy w klinice info, ze od kwalifikacji do rozpoczęcia procedury może minąć maxymalnie miesiąc.
 
reklama
Do góry