reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

U nas tylko pani zapytała czy robimy badania z powodu niepłodności czy poronień i tyle :) a w samej ankiecie nigdzie nic specjalnego, głównie Twoje dane, ewentualne leczenie i choroby w rodzinie :)
A wyniki badań jakieś trzeba mieć ze sobą żeby to udokumentować? Czy wystarczy dowód?
 
reklama
A wyniki badań jakieś trzeba mieć ze sobą żeby to udokumentować? Czy wystarczy dowód?
Nic nie trzeba, tylko dowód :) kompletnie o nic nikt nie pytał jeśli chodzi o diagnostykę. Ja jeszcze nie zdążyłam wypełnić wszystkich dokumentów a już dostawałam powiadomienia smsami z ikp o wystawieniu skierowania na badania, więc nawet tej ankiety nikt najpierw nie przejrzal ;)
 
Idę jutro do luxmedu na wymaz i pobranie krwi. Mam jeszcze jakieś stare skierowanie na glukozę i się zastanawiam czy brać wcześniej metformax rano czy dopiero po badaniu? Albo czy może w ogóle nie ma sensu badanie glukozy podczas brania metforminy. Wiecie może jak to jest? 😄
 
Dziewczyny miałyście bóle jajników na stymulacji owu? (Letrozol) mi tak dokuczalo wczoraj w nocy (5 dc) i dziś to samo (6dc) trochę się martwię ☹️
Biorę letrozol pierwszy raz, a lekarz mówiła ze większość dziewczyn się czuje zupełnie normalnie. W ciągu dnia nic się nie dzieje, troszkę je tylko czuje, a nasila się tak właśnie w nocy.
 
Dziewczyny miałyście bóle jajników na stymulacji owu? (Letrozol) mi tak dokuczalo wczoraj w nocy (5 dc) i dziś to samo (6dc) trochę się martwię ☹️
Biorę letrozol pierwszy raz, a lekarz mówiła ze większość dziewczyn się czuje zupełnie normalnie. W ciągu dnia nic się nie dzieje, troszkę je tylko czuje, a nasila się tak właśnie w nocy.
Ja właśnie też od wczoraj mam ból brzucha (1 dzień na stymulacji). Nie wiem czy to ma jakikolwiek związek z lamettą. Przy wcześniejszych stymulacjach nie odczuwałam żadnych dolegliwości
 
Dziewczyny miałyście bóle jajników na stymulacji owu? (Letrozol) mi tak dokuczalo wczoraj w nocy (5 dc) i dziś to samo (6dc) trochę się martwię ☹️
Biorę letrozol pierwszy raz, a lekarz mówiła ze większość dziewczyn się czuje zupełnie normalnie. W ciągu dnia nic się nie dzieje, troszkę je tylko czuje, a nasila się tak właśnie w nocy.
1 cykl z Lametta bolał mnie między 2-5 dniem jajnik. Przy drugim cyklu już nie miałam żadnych objawów
 
Tak w marcu tego roku,a do starań mogłam powrócić ponieważ jak powiedziała moja pani doktor„nie ma przeciwwskazań.
To ja poroniłam 8 maja.Jestem po dwóch wizytach u gina i powiedział że nie widzi przeciwwskazań aby próbować po 1 @.
Jeśli tylko jesteśmy gotowi psychicznie to zielone światło.
Dalej biorę Acard ,kwas i femibion start.
 
reklama
Do góry