reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

reklama
Jejku to ja pamietam ja była w podstawówce loteria mikołajkowa, losowało się los i dostawało wylosowaną nagrodę. I stałam w tej kolejce, patrzyłam jak dzieci przede mną wygrywają wielkie paczki słodyczy, piękne zabawki. A ja wygrałam... Prince Polo. Niby śmiesznie, ale moje dziecięce serduszko trochę pękło.
 
Jejku to ja pamietam ja była w podstawówce loteria mikołajkowa, losowało się los i dostawało wylosowaną nagrodę. I stałam w tej kolejce, patrzyłam jak dzieci przede mną wygrywają wielkie paczki słodyczy, piękne zabawki. A ja wygrałam... Prince Polo. Niby śmiesznie, ale moje dziecięce serduszko trochę pękło.

mi pękło serce jak brałam kiedyś udział w konkursie organizowanym przez mojego lokalnego McDonalda na najładniejszy obrazek z Króla Lwa, narysowałam takiego pięknego Simbę, męczyłam się strasznie długo nad tym rysunkiem i nic nie wygrałam, a takie szkaradne rysunki dostały nagrody 😭 myślę, że konkurs był ustawiony!
 
reklama
Do góry