reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

mnie z fizycznych aspektów ciąży chyba najbardziej przeraża to, że mi urosną piersi 😂 wiem, że to pewnie brzmi głupio, ale już teraz mam spore, nie chcę żeby były jeszcze większe😱
Mam to samo!!!! A widziałam u sióstr tendencję do takich donic w ciąży, gdzie normalnie mają mniejsze piersi ode mnie, więc...

Z tym komfortem też prawda, trudno będzie zrezygnować z pewnych nawyków, które mamy teraz, jak np. wieczorne granie na konsoli w weekendy, spacer w ciszy lasu z owczarem albo pół niedzieli z książką na hamaku :D Ale kto wie, może dziecko jakoś to wszystko ubogaci i będzie jeszcze fajniej.
 
reklama
mnie z fizycznych aspektów ciąży chyba najbardziej przeraża to, że mi urosną piersi 😂 wiem, że to pewnie brzmi głupio, ale już teraz mam spore, nie chcę żeby były jeszcze większe😱
EJ MNIE TEŻ. Ja żałuje, że mam takie duże, choć nie aż tak duże, aby kwalifikowały się do operacji zmniejszenia i wizja, że mają urosnąć... Wczoraj w głowie wyobrażałam sobie, jak kupuje stanik minimizer (w sumie to już to robię) i próbowałam sobie przypomnieć jakie modele widziałam. 🤣
 
EJ MNIE TEŻ. Ja żałuje, że mam takie duże, choć nie aż tak duże, aby kwalifikowały się do operacji zmniejszenia i wizja, że mają urosnąć... Wczoraj w głowie wyobrażałam sobie, jak kupuje stanik minimizer (w sumie to już to robię) i próbowałam sobie przypomnieć jakie modele widziałam. 🤣
o borze szumiący tak, ja mam tak ze wizja samego porodu już mi nie straszna, ale to że cyce jeszcze bardziej urosną mnie przeraża 😂
 
czy tylko ja tu mam małe cycki? 🤣🤣
Look At Me Reaction GIF by WWE
 
Mnie z fizycznych aspektów co przeraża, hmmm... mdłości nie,cycki nie. Bardziej że np plecy mnie strasznie będą bolały, albo że nie będę mogła spać w ogóle.
 
Btw posiadaczkom dużego biustu (i mniejszego też, wiadomo) mega polecam topy piżamowe z Primarka, one mają dwie warstwy i jedna to taki jakby stanik sportowy. I u mnie pięknie trzymają, nie wyglądają sportowo, noszę normalnie do spodenek + np rozpięta koszula narzucona i odkąd je kupiłam to noszę cały czas i nie wyobrażam sobie życia bez nich 😅 o ten ze screena, są jeszcze takie po 17zl i też są mega. Żałuję że nie kupiłam sobie więcej, a mam ich 6 😇
 

Załączniki

  • IMG_7636.jpeg
    IMG_7636.jpeg
    52,4 KB · Wyświetleń: 90
o borze szumiący tak, ja mam tak ze wizja samego porodu już mi nie straszna, ale to że cyce jeszcze bardziej urosną mnie przeraża 😂
o jezusie, myślałam że jestem sama z tą obawą, a tu proszę 🤣❤️ wszystkie moje koleżanki się w głowę pukają jak im mówię, ale wszystkie mają jednak mniejsze cycki niż ja😆dobrze czasem poczytać forum!
 
reklama
mnie z fizycznych aspektów ciąży chyba najbardziej przeraża to, że mi urosną piersi 😂 wiem, że to pewnie brzmi głupio, ale już teraz mam spore, nie chcę żeby były jeszcze większe😱
Ee, nie, tego się nie boje, bo będą większe (też mam i bez ciąży duże) ale też pełne. Bardziej mnie przeraża wizja po ciąży i karmieniu, jak zostaną duże, ale już oklapłe 🫣😱
 
Do góry