reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

reklama
przez 3 miesiące robiłam testy owu , 2 razy pik około 12-13 DC , w trzecim zaczely wariować i pik był 2 razy , byłam wtedy u gina jak był 2 raz pik powiedziała że nie widzi owu ,albo była wcześnie albo cykl bezowu , we wcześniejszym cyklu byłam na monitoringu to w 10 DC powiedział mi że nie widzi na razie nic co by wskazywało na owu , 13 DC nagle byłam już po owu i miałam ciałko żółte, w tym cyklu chciałam odpuścić badania testami , zobaczyć jak to będzie bo mogła głowa za mocno to wszystko rozmyśla , zbadałam proga jak dostałam @ , bo przyszła wcześniej niż powinna , chciałam teraz zobaczyć bo miałam bóle jajnika i niby zalecenia są żeby sprawdzić 12-14 DC żeby zobaczyć czy jest jajeczkowanie , a tutaj zdziwienie bo jest niższy niż był i teraz nie wiem co myśleć , czy ta owu będzie czy nie , za tydzień chce sprawdzić jeszcze raz . Jednak ten wynik mnie mocno zasmucił

Według mnie coś z tymi owulacjami może być nie do końca i skupiłabym się na monitoringu, a nie na testach.
Na pewno bym nie odpuszczała bo jak nie masz z jakiegoś powodu owulacji albo pęcherzyki nie pękają to czekanie działa tylko na Twoja niekorzyść.
 
ja też sobie to czasem wyobrażam, co nie zmienia faktu, że jak w końcu się uda, to na pocżątku pewnie będę przerażona, że skończy się, że aktualnie jedyną większą niedogodnością w moim życiu jest to, że muszę rano wstać na spacer z psem 😂
Jest to zrozumiałe 😅 ale ja doszłam do takiego etapu, że już czekam z utęsknieniem na te wszystkie niedogodności, nieprzespane noce, burze hormonów. Wiadomo, jak będę w trakcie tego, to pewnie najdzie myśl że na co mi to było 😂
 
Hej ,jak myślicie kiedy mogła być owulacja?
W 8,9 i 10 dc śluz mocno wodnisty I śliski, czułam jajniki
Screenshot_20240626-123609_My Calendar.jpg
 
Hej ,jak myślicie kiedy mogła być owulacja?
W 8,9 i 10 dc śluz mocno wodnisty I śliski, czułam jajniki
Zobacz załącznik 1642999
Po pierwsze, zachęcam do przeczytania postu na pierwszej stronie.:)
Po drugie, na podstawie jednego wykresu ciężko wyciągnąć wnioski, szczególnie że nie wiemy czy wykonujesz pomiary prawidłowo.
 
To czy tylko ja mam wrażenie, że w moim życiu już tylko dziecka brakuje? 😅 nawet jak gdzieś wychodzimy, wyjeżdżamy to zawsze sobie wyobrażam jak fajnie byłoby to robić w trójkę🤡
Też to sobie wyobrażam i oczy od razu robią się mokre 🥹
A głowa podpowiada, że przecież mamy dobre życie bez zobowiązań. Taki mechanizm obronny, próbując docenić to co mam.
 
Jest to zrozumiałe 😅 ale ja doszłam do takiego etapu, że już czekam z utęsknieniem na te wszystkie niedogodności, nieprzespane noce, burze hormonów. Wiadomo, jak będę w trakcie tego, to pewnie najdzie myśl że na co mi to było 😂
Ja mam tak, że nie mogę się doczekać etapu ciąży, marzę wręcz o tych legendarnych mdłościach. Ale jak myślę o nieprzespanych nocach itd to sobie myślę, że bardziej byłam na to gotowa 10 lat temu, bo teraz już faktycznie przyzwyczaiłam się do własnej wygody
 
reklama
Ja mam tak, że nie mogę się doczekać etapu ciąży, marzę wręcz o tych legendarnych mdłościach. Ale jak myślę o nieprzespanych nocach itd to sobie myślę, że bardziej byłam na to gotowa 10 lat temu, bo teraz już faktycznie przyzwyczaiłam się do własnej wygody
mnie z fizycznych aspektów ciąży chyba najbardziej przeraża to, że mi urosną piersi 😂 wiem, że to pewnie brzmi głupio, ale już teraz mam spore, nie chcę żeby były jeszcze większe😱
 
Do góry