reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

Ja aktualnie przepychanki się z jednym z czempionów TU ale w sprawie auta. Zadali dobre pytanie, ponieważ o ile ubezpieczeń na życie można mieć w cholerę i z każdej ciągnąć kasę to na ubezpieczenie majątkowe tylko jedną na dana nieruchomość (samochód etc). W sensie jak ktoś się nie dopatrzy (o ile to możliwe) to można mieć dwie polisy ma to samo ale wypłaca tobie odszkodowanie tylko z jednej
Ale ja w sumie nie mam dwóch polis. Jedna polisa to jest polisa sprawcy, a druga to jest rodziców polisa na dom. 🤔 Więc jeśli mam swoją polise to sprawca jest zupełnie zwolniony z kosztów likwidacji szkody? 🤔
 
reklama
To najpiękniejsze słowo jakie można dostać na tym forum 🥹

Wypierdalam i obym nie musiała wracać❤️

Chyba, że po drugie. Natomiast raczej po tej batalii o pierwsze, to nie śni mi się tego przeżywać kolejny raz.

Zostanę z Wami do końca miesiąca.
Nie wiem, czy zapiszę się na mamusie. Kocham Was dziewczyny i to forum, ale tak wiele razy odchodziłam już z mamusiowego wątku. Chociaż zarzekłam sobie, że tym razem będzie inaczej. Po drugim poronieniu żadnej ciąży nie wpisałam do kalendarzyka, z uwagi na przesądy.

Teraz wpisałam od razu po odczytaniu wyniku. Niech się dzieje…to jest ciąża i zasługuje, żeby ją oznaczyć i się nią cieszyć.
 
To najpiękniejsze słowo jakie można dostać na tym forum 🥹

Wypierdalam i obym nie musiała wracać❤️

Chyba, że po drugie. Natomiast raczej po tej batalii o pierwsze, to nie śni mi się tego przeżywać kolejny raz.

Zostanę z Wami do końca miesiąca.
Nie wiem, czy zapiszę się na mamusie. Kocham Was dziewczyny i to forum, ale tak wiele razy odchodziłam już z mamusiowego wątku. Chociaż zarzekłam sobie, że tym razem będzie inaczej. Po drugim poronieniu żadnej ciąży nie wpisałam do kalendarzyka, z uwagi na przesądy.

Teraz wpisałam od razu po odczytaniu wyniku. Niech się dzieje…to jest ciąża i zasługuje, żeby ją oznaczyć i się nią cieszyć.
Dla tych które nie lubią miłosnych wyznań, kocham Was tak, jak się kochają ludzie w fandomie ulubionej gwiazdy!

Btw, macie swojego idola, bądź możecie zaliczyć się do grona fanek kogoś znanego? 😃 A tak mnie zaciekawiło 😂
 
Dla tych które nie lubią miłosnych wyznań, kocham Was tak, jak się kochają ludzie w fandomie ulubionej gwiazdy!

Btw, macie swojego idola, bądź możecie zaliczyć się do grona fanek kogoś znanego? 😃 A tak mnie zaciekawiło 😂
Teraz już nie, ale swego czasu byłam olbrzymią fanką Iron Maiden i Metalliki, drukowałam ich zdjęcia na drukarce atramentowej i obklejałam pokój i inne głupie rzeczy :D
Kiedyś marzyłam, zeby wyjść za mąż za Maćka Zakościelnego albo Pawła Małaszyńskiego :D
 
Dla tych które nie lubią miłosnych wyznań, kocham Was tak, jak się kochają ludzie w fandomie ulubionej gwiazdy!

Btw, macie swojego idola, bądź możecie zaliczyć się do grona fanek kogoś znanego? 😃 A tak mnie zaciekawiło 😂
ja się skrycie "kocham" w Adamie Driverze 😎 dla mnie jest seksownym brzydalem 😂

jak byłam nastolatką to kochałam Placebo, miałam wszystkie płyty, plakaty, wszystkie piosenki znałam na pamięć 😁 mimo że słuchałam bardzo dużo muzyki, to był mój TOP zespół.
 
reklama
Dla tych które nie lubią miłosnych wyznań, kocham Was tak, jak się kochają ludzie w fandomie ulubionej gwiazdy!

Btw, macie swojego idola, bądź możecie zaliczyć się do grona fanek kogoś znanego? 😃 A tak mnie zaciekawiło 😂
Jak byłam mała to moim idolem był Michael Jackson, nie mam pojęcia czemu 😂 potem była faza na Jareda Leto, Matthew Bellamy z Muse. A teraz po koncercie stadionowym mogę powiedzieć, że jestem fanką Dawida Podsiadło, no taki się z niego wydaje chłopak do rany przyłóż 😅
 
Do góry