reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞🌻🌼 W ciepłym sierpniu testujemy, dwóch kresek ⏸️ na teście wypatrujemy 🐞🐝

reklama
Poproszę o 12.08
Trochę mi morale podupadło. Jak owulacja wypadła o czasie albo wcześniej (mam wrażenie że tak ale...) to jest nadzieja a jak po terminie to niestety. Bo sexu póki co teraz nie będzie. A wszystko przez płyn do kąpieli 😂 Córce podrażnił twarz. Cała czerwona była jak się chciała nim umyć. Dobrze że szybko splukalysmy. Mojemu podrażniło penisa 🤦 a że się nie wypłukał właściwie to mnie w środku podrażniło 🤦 Zasnęliśmy. A rano niespodzianka 😂 No i teraz kilka dni żeby przeszło.
O matko powiedz nam co to za płyn, żebyśmy unikały 🫣
 
My też mamy rocznice w sierpniu :)
Jeszcze sie sierpień nie zaczął a ja już z testem przychodze na ovu. Pozytywny waszym zdaniem? Trochę szokłam bo zawsze na Aromku miałam 14 dc jak w zegarku a dziś dopiero 11 dc.. no nie jest mi po nosie bo jeszcze żel mi nie przyszedł a chciałam conceive przetestować
Ps. Nie zapisuje sie jeszcze na testowanie bo jutro mam monitoring i dam znać :)
 

Załączniki

  • 17223334570727334671988644392510.jpg
    17223334570727334671988644392510.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 110
Poproszę ławeczkę, będę zerkać tu w sierpniu niewykluczone, że będę chciała wtrącić jakieś trzy grosze 😅 Nie zapisuję się na testowanie na konkretny dzień, bo odpuszczam w tym miesiącu, więc nawet nie wiem kiedy by to wypadało. Chociaż pewnie seksy będą, w końcu urlop od niedzieli 😁

ps. też mamy rocznicę ślubu w sierpniu :) 20-tego
 
reklama
Do góry