reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG- Marcówki 2010

A ja mam nadzieję, że prawda :D Bo Dawid nieźle daję nam popalić, nie wspomnę o tym jak był niemowlakiem :D ale również słyszałam, że drugie powinno być spokojniejsze, oby się sprawdziło :D
 
reklama
Ja sie troche zamartwiam , bo od wczoraj nie czuje maluszka...
Zawsze dokazywal po sniadaniu i wieczorkiem, a od wczoraj cisza...nie wqiem co o tym myslec.
 
AGUS27 nie denerwuj się, być może ucina sobie drzemkę :) daj czas maleństwu, może spróbuj się położyć i wsłuchać w brzuszek, któraś z dziewczyn już pisała, że maleństwo może czasem nie dawać nam o sobie znać jakiś czas, ale to nie znaczy, że coś złego się dzieję.
 
Nie martw się. Mój lekarz mówi, że to normalne. Dopiero po 24 tygodniu powinnyśmy kontrolować ruchy. Mój Grześ uwielbia dokazywać w weekend:-), za to w tygodniu cisza, a przynajmniej bardzo mało - odpoczywa po zawodach.
 
Dzięki ccaroline ! Ten weekend mialam troche zabiegany wiec moze dlatego...chyba musze odpocząc:tak::tak::tak: Mysle sobiw ze gdyby dzialo sie cos złego z maluszkiem to moze czulabym sie inaczej?...a czuje sie bardzo dobrze
 
Nie martw się. Mój lekarz mówi, że to normalne. Dopiero po 24 tygodniu powinnyśmy kontrolować ruchy. Mój Grześ uwielbia dokazywać w weekend:-), za to w tygodniu cisza, a przynajmniej bardzo mało - odpoczywa po zawodach.
Haha to Twój Grześ to jakis imprezowicz będzie:-):-):-) Dziekuje za dobre slówko. Swoją drogą to jestesmy z jednego regionu :tak:
 
Haha to Twój Grześ to jakis imprezowicz będzie:-):-):-) Dziekuje za dobre slówko. Swoją drogą to jestesmy z jednego regionu :tak:
I to mnie powoli zaczyna martwić. Ale moja sąsiadka ( z tych co to na wszystkim się zna ) uważa, że to dlatego iż w weekend jestem bardziej rozluźniona i zrelaksowana.
Ta wersja znacznie bardziej mi odpowiada :-):-):-)
 
Ja idę na 4d 6 listopada, będzie to 21 tydzień. Chciałam pozniej ale mam okazję zrobić taniej, dopłacam tylko za 4d do skierowania z NFZ i płacę 120zł:tak:. Prywatnie musiałabym zapłacić 250zł:baffled:. Już nie mogę się doczekać:-)

Tak się chwaliłam tą refundacją, że o mały włos musiałabym iść na USG połowkowe prywatnie:wściekła/y:. Dziś rano dostałam telefon z tej prywatnej przychodni, że niestety nie będą mieli pieniędzy z NFZ do końca roku i u nich mogę zrobić to badanie prywatnie:wściekła/y:Na szczęście podzwoniłam po innych placówkach, które także maja podpisane umowy i załatwiłam termin na środe:happy2:. Pytałam o USG 4D i tak samo tylko się do niego dopłaca:tak:. Mam nadzieję, że do środy już nic sie nie zmieni:dry:.
 
reklama
u mnie ogolnie od 1,5 tygodnia mala szaleje jak nic Natomiast wczoraj...zero..caly dzien nie czulam nic, wieczorem juz ja nawet zaczelam poklepywac i przeszkadzac..ale nadal nic..prawie ze strachu sie poplakalam:/// no ale widocznie ma jakies dziwne pory po o 4 nad ranem jak bieglam do toalety to juz znowu kopy dawala:)
 
Do góry