reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG- Marcówki 2010

a mnie kopie jak szalona :-) parę dni było spokojniejszych i oczywiście zdążyłam zacząć się martwić :zawstydzona/y:
a macie tak, że czujecie kopniaki i wołacie męża, on przylatuje, kładzie rękę i ....nic :-) moja dzidzia uspokaja sie natychmiast ;-)
 
reklama
przykladam jej do brzuszka ta maskotke z pozytywka i czuje jak mnie smyra :)) ale kopac dalej nie chce .hmmmmm nic innego jak czekac cierpliwie :)
 
ionka u mnie jest tak samo. Na początku M myślał ze wariata z niego robie hehe później przyłozyl reke i cisza...ale był cierpliwy i też czuł już 4 razy :) Teraz Franuś budzi mnie koło 8 każdego ranka..a co bedzie jak bedzie wiekszy?! hehe
 
ionka u mnie jest tak samo. Na początku M myślał ze wariata z niego robie hehe później przyłozyl reke i cisza...ale był cierpliwy i też czuł już 4 razy :) Teraz Franuś budzi mnie koło 8 każdego ranka..a co bedzie jak bedzie wiekszy?! hehe
Ciesz się, że o 8:00 - mój mnie budzi między 4 a 5 rano i harce sobie urządza, ale to takie miłe:). Niestety wieczorami jestem już nieprzytomna:)
Gdzieś czytałam, że obserwując godziny aktywności maluszka wiadomo kiedy będzie aktywny także po przyjściu na świat:)
 
Ciesz się, że o 8:00 - mój mnie budzi między 4 a 5 rano i harce sobie urządza, ale to takie miłe:). Niestety wieczorami jestem już nieprzytomna:)
Gdzieś czytałam, że obserwując godziny aktywności maluszka wiadomo kiedy będzie aktywny także po przyjściu na świat:)


u mnie te pory aktywności małej się sprawdziły:tak::tak::tak:

zobaczymy jak z synusiem będzie, ale mam nadzieje, że będzie wcześniej chodził spać:tak::tak::tak:

a brzuch to mi na prawo i lewo lata szczególnie po moich cukrzycowych posiłkach i jak robie zastrzyk w brzusio;-)
 
Ciesz się, że o 8:00 - mój mnie budzi między 4 a 5 rano i harce sobie urządza, ale to takie miłe:). Niestety wieczorami jestem już nieprzytomna:)
Gdzieś czytałam, że obserwując godziny aktywności maluszka wiadomo kiedy będzie aktywny także po przyjściu na świat:)

No masz racje :-) faktycznie mam sie z czego cieszyć hihi jak ide do wc ok 4:00 to jest spokojny. Ale nawet jakby budził sie tak wcześnie to uczucie ruchów Maluszka jest niesamowite ;-)

Ale fajnie by było jakby po urodzeniu budził sie o 8:00 :-) tylko o 23:30 wczoraj jeszcze szalał :-) ale to pewnie dlatego ze zjadłam całą białą czekolade hehe
 
my dziś mieliśmy 2d i 4d i powiem wam że to 4d dla mnie żadna rewelacja ja tam lepiej widzę na 2d:tak:

to 4d to jakis taki ufioludek:-D
zdjęcia też jakieś takie fajne ale dziwne może jestem po prostu do 2d przyzwyczajona

a mieliśmy robione na super sprzęcie bo 4d miało kolory:tak::tak::tak:

18 grudnia następne 2 i 4 d
 
reklama
Ciesz się, że o 8:00 - mój mnie budzi między 4 a 5 rano i harce sobie urządza, ale to takie miłe:). Niestety wieczorami jestem już nieprzytomna:)
Gdzieś czytałam, że obserwując godziny aktywności maluszka wiadomo kiedy będzie aktywny także po przyjściu na świat:)

to straszne z tą aktywnością!! :szok:
moja szaleje cały bozy dzień!! a najbardziej jak już padam na głowę- od 23 i później :eek:
nie no, tym się potem martwić będziemy :-) niech szaleje :tak:
 
Do góry