reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG- Marcówki 2010

ech a ja mam za dużo tłuszczyku na brzusiu i nie bardzo widzę jak się niunia rusza - za to najważniejsze, że czuję od środka :D Dziś byłam na zakupach i wracając dzidzia dała mi odczuć kopniaczkami, że za dużo dźwigam :D :-)
 
reklama
Kurcze jak ja Wam zazdroszcze chyba jestem ostatnią marcówką, która jeszcze nic nie czuje :-( hmmmm teoretycznie mam czas tak do 24 tyg ale myślałam że może cos wcześniej poczuje a tu nic.
 
Eh mi tam nic nie podskakuje jeszcze:-(
a muzyczkę też puszczam, i nie wiem kiedy jej się podoba, jak się rusza do niej czy jak jest spokojna:confused:

ja wychodzę z założenia, że jak sie odzywa, to się jej podoba :-) tak samo, jak zjem coś dobrego- słodkiego ;-)
 
wczoraj to maluszek dał czadu, tak mnie skopał po kościach że aż bolało. Kurcze silny ten brzdąc. To może przez ten rosołek na prędze :-D mama powtarza, że to najlepsze na rosnące kości.
Ciekawa jestem czym ten maluch tak uderze czy nóżką czy rączką... szkoda że brzusio w ciąży nie jest przezroczysty hehe:-)
 
Oto portrety naszego Kubusia z 20 tygodnia:-)
Waży 340g
 

Załączniki

  • 4d.jpg
    4d.jpg
    33,7 KB · Wyświetleń: 33
  • 4da.jpg
    4da.jpg
    31,7 KB · Wyświetleń: 33
i ja również dziś podczas szaleństw maluszka zobaczyłam jak brzusio się rusza. Jakby dzidziuś robił do mnie "puk puk" i chciał powiedzieć żeby go wypuścić :-D. Żałuję tylko że męza nie było w domku... Mam nadzieje ze to sie jeszcze dzis powtórzy przy nim :)
 
reklama
Do góry