reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG- Marcówki 2010

Nawet dziewczyny mnie nie straszcie bo moje malenstwo to szaleje chyba przez 20h na dobe.Nawet pani na usg stwierdzila ze wyjatkowo ruchliwy skoczek z mojego chlopczyka.Teraz to niech sobie poskacze ale potem to lepiej by byl spokojniejszy.Jedno zywe srebro to juz mam.A ten zapowiada sie na jeszcze lepsze.
 
reklama
Nawet dziewczyny mnie nie straszcie bo moje malenstwo to szaleje chyba przez 20h na dobe.Nawet pani na usg stwierdzila ze wyjatkowo ruchliwy skoczek z mojego chlopczyka.Teraz to niech sobie poskacze ale potem to lepiej by byl spokojniejszy.Jedno zywe srebro to juz mam.A ten zapowiada sie na jeszcze lepsze.


nasz mały też bardzo żywy na usg ciągle fikał:-D:-D:-D pan doktor stwierdził że zachowuje się jak na prawdziwego mężczyznę przysało:-D:-D:-D

ubóstwiam oglądać film to takie cudne :tak:

kolejne podglądanie 12 listopada

a kopniaku na bieżąco ale w nocy cisza:tak::tak::tak: pełna kulturka
 
Nawet dziewczyny mnie nie straszcie bo moje malenstwo to szaleje chyba przez 20h na dobe.Nawet pani na usg stwierdzila ze wyjatkowo ruchliwy skoczek z mojego chlopczyka.Teraz to niech sobie poskacze ale potem to lepiej by byl spokojniejszy.Jedno zywe srebro to juz mam.A ten zapowiada sie na jeszcze lepsze.
ktoś mi mówił, że drugie dziecko to przeciweństwo pierwszego... mam nadzieje bo ja też mam w domu takiego szajbuska :-D ciekawe jak jest z trzecim... hmmm
 
dziewczyny normalnie az wam zazdroszcze tych usg co miesiac, ja juz pewnie nie bede miala az do porodu albo zaraz przed sama koncowka, chyba ze pojde sobie prywatnie.
A u moja corcia jakas taka spokojna, malo sie ruszala i dalej z niej leniuszek.
 
my dziś mieliśmy 2d i 4d i powiem wam że to 4d dla mnie żadna rewelacja ja tam lepiej widzę na 2d:tak:

to 4d to jakis taki ufioludek:-D
zdjęcia też jakieś takie fajne ale dziwne może jestem po prostu do 2d przyzwyczajona

a mieliśmy robione na super sprzęcie bo 4d miało kolory:tak::tak::tak:

18 grudnia następne 2 i 4 d
Witam,
Myślałam , że z 4d otrzymuje się tylko płytę. Zdjęcia też? To fajnie!Przyznam się , że zalezy mi na zdjęciach bo chcę przed porodem stworzyć album mojej ciąży:-)
Na 4d chcę się zapisać w poniedziałek. Myślę że to najbardziej odpowiedni moment!Nie mogę się już doczekać!:-D
 
co do płyty, to chyba musisz o nią poprosić?? ja miałam 4d i dostałam zdjęcia, ale pytali mnie czy chcę dopłacić za płytę. nie chciałam, bo na płycie mi nie zależało.
 
Zastanawiamy sie z M czy iść na takie usg. teraz mamy wizyte u lekarza, który wykonuje usg serca płodu. Pracowałam na oddziale dla dzieci z wadami serca i jestem przewrażliwona hehe akurat u nas w Bytomiu robia te badanko i maja dobry sprzęt.Na ostatnim usg pytałam mojego lekarza o pare rzeczy związanych z sercem ale na tym zwykłym usg mógł mi tylko powiedzieć że ma cztery jamy i tyle. A dla mnie to za mało. Ważne że mózg dobrze mógl sprawdzić i jest wszystko ok. Teraz czekamy na piątek:-) znowu zobaczymy naszą dzidzie:-)
 
U nas jest tak ze jak robisz 4d to masz kilka opcji, najtansza to dwie fotki i 15 min, a najlepsza to 45 min usg +30 min dvd, i duzo fotek. Najtansza $110 nadrozsza $245, sa tez inne opcje gdzie sie chodzi sie kilka razy albo co miesiac.
 
my dostaliśmy 5 zdjęć płyte z filmem około 15 minut 2d i 4d i kosztowało nas 120 pln:tak:

nasza mała NAtalka już sie specjalizuje w usg jak ktos u nas ogląda film to ona opowiada co gdzie braciszek ma:-D
 
reklama
ktoś mi mówił, że drugie dziecko to przeciweństwo pierwszego... mam nadzieje bo ja też mam w domu takiego szajbuska :-D ciekawe jak jest z trzecim... hmmm

mam nadzieje że to taka plotka:-D:-D:-D bo nasza Natalka to okaz spokojnego śpiącego wszystko jedzącego i usłuchanego dziecka a jak Mateusz ma byc jej przeciwieństwem to kiepsko nas widze:-)
 
Do góry