reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG- Marcówki 2010

moje dzieciaki ważą po pół kilo mniej więcej każda idą łeb w łeb, według usg 22 tydzień, według terminu tydzień do tyłu myślę,że jak na dwójkę to duże są
Gosia ty to dajesz czadu... :-D nasze dzieciaczki mają tyle co twoje dwa... twój organizm to na super podwyższonych obrotach :tak: super, że tak fajnie rosną
 
reklama
A mnie te ruchy nie zachwycają... Na początku odczuwałam to jakoś tak blee- no tak jakby się żabe połknęło. Teraz już się przyzwyczajam... Choć czasami mnie to rozśmiesza jak brzuch skacze i faluje, albo jak skopie mojego męża jak potrzyma rekę na moim brzuchu. A że trafiło się nam bardzo ruchliwe diabelstwo to często i mocno doświadczam tych "przyjemności":eek:
 
Wczoraj wieczorem Kubuś pierwszy raz dał popis:-). Mąż nawet poczuł jak kopie, no i widać było jak brzuszek podskakiwał:-). Cudowne uczucie. Ciekawe, czy będzie tak częściej, bo jak narazie miałam bardzo spokojne dziecko;-)
 
sorry ze tak dup*** truje ale ja nie moge sie nacieszyc tymi ruchami sa wspaniale :) siedze przy stole i dotykam brzuchem stolu bo tak blisko sie podsunelam i czuje jak Marcysia mnie tam zaczepia Achhhhhhhhh przecudne uczucie :))

UWIELBIAM TO

A co to bedzie jak bedzie jeszcze wieksza i dopiero bedzie kopac :))
 
Jutro wstawimy do jej pokoiku juz dwie szafy :) potem na poczatku grudnia dokupie pasujaca komode i lozeczko wszystko z ikkei :) i juz powoli bede dekorowac pokoik na kolorowo :))

Jak skoncze dzielo i mi wyjdzie tak jak mam w glowie to wkleje fote :)

a jak uda sie kupic jutro ta kuchnie z pralka to juz bede mogla powoli prac i skladac :)
Sukienki ,sweterki na male wieszaczki :))
Ale bede miec zajecie
 
reklama
Do góry