reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG- Marcówki 2010

zmieniajac temat :) choc ciagle jest mi smutno ........

wczoraj chyba poczulam pierwsze ruchy takie inne niz dotad bardziej wyrazne :)
dzisiaj rano tez juz raz jestem szczesliwa i cholernie sie boje :/
 
reklama
Hej dziewczynki to ja tez sie pochwale że od 8 listopada również czuje ruchy dzidzi :-) na początku były lekkie kopniaczki tylko z wieczora i rana ale od 2 dni rozkręca sie nawet za dnia:-)
Brzuszek jeszcze mi się nie rusza bo te kopniaczki raczej od środka czuje ale to też super uczucie :tak:
 
A ja to mam wrażenie ostatnio, że moje dziecię w ogóle nie sypia. Buszuje całymi dniami i nocami (a ostatnio kiepsko sypiam, to mam okazję poobserwować), ostatnio bez przerwy mnie szturcha. Nawet w aucie, jak wcześniej zaraz po ruszeniu robiło się spokojnie, to teraz szaleje i szaleje. Jak będzie takie aktywne po porodzie to ja dziękuję! Wykończymy sie :-D
 
Mag znam ten bol.Moje tez chyba funkcjonuje 20h/dobe.Ale przynajmniej wiem ze wszystko ok,byle po porodzie bylo spokojniejsze.Chodz na to marne szanse.
 
rano wzielam sie za sprzatanie i chyba sie to nie podobalo dziecku nagle zlapal mnie taki dziwny bol brzucha ze szok ://zostawilam wszystko o sie polozylam zaraz ustalo i po raz piewszy dzisiaj widzialam jak mi sie brzuszek rusza :)) wspanialy widok i swietne uczucie ,coraz czesciej i mocniej czuje moja kruszynke :)To co wy juz od tygodni odczuwacie ja dopiero teraz .

Ale mam lenia a musze isc bo o 15 mam termin a najchetniej poszlabym lulu bo zjedlismy obiad i nie mam sily .
na obiad byly ziemniaczki .mielone,surowka z bialej kapusty
 
moniSkaBe :-D U mnie obiad u ciebie sniadanie dobre :-D

Jejku nie moge sie nacieszyc tymi ruchami wiem wiem dla was to juz normalka a jak tak dlugo czekalam :) jak ona mnie tam kopie piekne uczucie :) chyba nie bede miec dosc .
Kolezanka ostatnio mi pisala ma 2 cory ze nieraz teskni za tymi ruchami i wspomina jakie to bylo mile :) uwielbiam to :)
Nawet to ze caly dzien mnie pali zgaga i juz nawet mleko nie pomaga ale jak czuje jak myszka tam wariuje to nawet o zgadze zapominam :)
Nie moge sie doczekac czwartku :)
 
No ja miałam wczoraj nadprogramowe USG. Dzidziol urósł przez 3 tyg 200 g. i teraz w 24 tyg waży 623 g. Ma zadarty nosek i śliczne usteczka. Nie wiem jakie Wy macie zdanie na ten temat, ale dla mnie to USG 4D to jest super pamiątka i wielkie przeżycie. Pan doktor powiedział, że przy porodzie może ważyć ok 3,5 kg. Ciekawe, czy się sprawdzi.
 
reklama
moje dzieciaki ważą po pół kilo mniej więcej każda idą łeb w łeb, według usg 22 tydzień, według terminu tydzień do tyłu myślę,że jak na dwójkę to duże są
 
Do góry