reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG- Marcówki 2010

reklama
Pewnie, ze nie pokazuje dokładnie, bo w końcu to nie waga.
Nie wiem, czy każdy lekarz "waży" tak samo, ale mój na przykład robi to na podstawie obwodu brzuszka u Dzidziolka. Więc wiadomo, ze może być różnie, poza tym przeciez tego nie da się nawet tak dokładnie zaznaczyć, więc te pomiary sa raczej tylko szacunkowe, ale zawsze po to, zebyśmy się mniej-więcej wiedziały czego się spodziewać i żeby sprawdzić, czy dzidzia rozwija się odpowiednio do swojego wieku :tak: A mój lekarz jest bardzo fajny, bo zawsze jak coś robi to mi to tłumaczy dokładnie: co robi, w jakim celu, jak się to robi, co jest prawidłowe a co nie itp. :tak:
no racja!! :) moja tez tak wazy i po jeszcze po nozkach wszystko osobno mierzy a przeciez sa dzieci grube i "małe" i szczuplejsze i dłuższe a moga miec ta sama wage :))
 
Wama to jeszcze lepiej.Ja tam milosniczka redbulla nie jestem ale z ciekawosci sprawdze w sklepie wielkosc twojego maluszka
 
a są tez litrowe redbulle co nie? :-D ale to chyba nie w puszce...
Ja ide jutro na USG ciekawa jestem....

Trzy lata temu ciężar dzidziolka podawali chyba z długości i mi wychodziło że mój synuś to będzie gigant! A urodził się długi ale chudziutki ;-)
 
a mój lekarz nie informuje mnie ile dziecko waży :( musze go spytac na następnej wizycie czyli 18-go. Mierzyć też już nie mierzy,
 
Również mam wizytę 18, co do wagi mnie informuje lekarz za każdym razem, zresztą na usg jest wypisane, mam nadzieję, że maleńśtwo nie będzie znowu chowało tego co ma między nóżkami :-):-D
 
reklama
Do góry