reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG- Marcówki 2010

ja poszułam dokładnie w 17 tygodniu.Moj malec to ma chyba ADHD strasznie kopie.A tak ok 21 to juz w ogole szaleje.Wczoraj mnie tak fajnie skopał.Kocham to uczucie.!!
 
reklama
Witam :)

Ja poczułam ruchy 12 października w 18 tyg i 3 dniu a teraz mam 20 tydzień juz prawie 21 w sumie i powiem że dzidzia nieźle daje popalić :) Ale to takie słodkie i fajne uczucie :)))
Heh noi wczoraj tak sie dzidzia ułożyła że prawą stronę brzucha miałam straaasznie wypukłą a lewą wręcz płaską hehe ;)
Fajne uczucie :)

Pozdrawiam ;*
 
nie wiem czemu w 20 tc i 3 dniu nie odczuwam ruchow dziecka wiem ze jest ok i ze ono tam jest bo w poniedzialek bylam na ktg i co dziennie czuje te takie bulgotki i laskotanie ale nie odczuwam takich ruchow jak wy :((
 
Ja pierwsze ruchy poczułam pod koniec 18 tygodnia, a teraz to moja Emi konkretnie daje czadu, mój mąż ją nawet wczoraj poczuł:) No podobno dzieci matek, które sporą część ciąży przeleżały, i mamusie nie lulały dzieci chodząc, są później bardzo żywe. Ciekawe czy w moim przypadku się to sprawdzi?;-)

Kamikaa nawet się nie obejrzysz a malutka zacznie kopać:tak:, daj znać kiedy to będzie i mam nadzieję, że niedługo.:-)
 
Kamikaa nie przejmuj sie niczym jeśli w usg jest wszystko ok. Jak byłam tydzień temu u lekarza to też czułam tylko bulgotanie i łaskotki. Położna powiedziała że ruchy moge zacząć czuć dopiero koło 24 tc. Niczym sie nie martw:tak:
 
Ja poczulam w rowno 18 tygodniu. Strasznie sie przestraszylam, bo mnie to prawie zabolalo :eek: po chwili dopiero sie zorientowalam i zaczelam meza wolac :-)
 
nie wiem czemu w 20 tc i 3 dniu nie odczuwam ruchow dziecka wiem ze jest ok i ze ono tam jest bo w poniedzialek bylam na ktg i co dziennie czuje te takie bulgotki i laskotanie ale nie odczuwam takich ruchow jak wy :((

Kamikaa- Ja to nawet bulgotek nie czuję. Mąż słucha i mi mówi, że coś dziwnego mu tam bulgocze, że jest pewny, że to dzidzia, ale ja tego nie czuję. Czasami jak mocno przyciskam brzuch to wydaje mi się, że coś tam jest, ale nie jestem pewna.

Mam łożysko na przedniej stronie macicy, może to jest powodem:confused:, lekarce nawet trudno tętno dziecka znaleźć.

Mamy jeszcze czas:tak:
 
reklama
moniat84 mam ten sam problem z tetnem, mam lozysko z przodu i duzo mniej czuje ruchy niz w pierwszej ciazy. Jesli juz to tylko pod lozyskiem 1 moze 2 razy dziennie.

Kamikaa moze Twoj dzidzius tak sie ulozyl ze jak kopie to tylko w lozysko i dlatego tez nic nie czujesz. Ale nie martw sie niedlugo i lozysko nie pomoze.
 
Do góry