reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG- Marcówki 2010

reklama
Ah ja czuje jak rusza sie nasze Maleństwo od 3 dni. Już tak serio serio kopie :) Byliśmy dzisiaj na USG i już wiemy że być może bedzie to syn :) ah
 
Ok wklejam te zdjęcia co widać małego przez brzuszek :-D
cha cha :-D:-D fajowo
moje Maleństwo też się tak przemieszcza, najbardziej lubi stronę lewą :-)
Ah ja czuje jak rusza sie nasze Maleństwo od 3 dni. Już tak serio serio kopie :) Byliśmy dzisiaj na USG i już wiemy że być może bedzie to syn :) ah
gratuluję synka :-)

u mnie nie wiadomo jeszcze jaka płeć, ale geny na pewno tatusia :tak:, który za młodu trenował boks, kopniaki mam już tak silne:szok:, że Darek spokojnie je odczuwa, nie wspominając już o mnie :-p
 
moniazuber dziękuje za gratulacje :) takich ostrych kopniaków u nas jeszcze nie ma ale mimo wszystko jeszcze mam łezki w oczach jak go poczuje :)
 
Ja tak czytam i czytam i juz sama nie wiem moze cos nie tak u mnie ze juz 20 tc a ja takich prawdziwych ruchow nie czuje :(
Moze mam gruba warstwe tluszczu juz glupieje .
 
A ja poczułam pierwszy raz mojego synka tydzien temu:-D:-D i teraz już bardzo ładnie kopie co dzien ale jeszcze nie widać tego przez brzuch narazie tylko ja mam przyjemność czuj mojego skarbka najbardziej wieczorem jak sie położe jak mój wróci do polski w grudniu to napewno dostanie kopniaka:-):-):-)
 
reklama
dziekuje za gratulacje :) Wiecie co? niby sie ciesze. Czuje już że ta istotka we mnie żyje. a jednak jestem przerażona...bo to już takie hm prawdziwe.

Nasz Bąbelek mnie dzisiaj obudził. Wiercił sie rano strasznie a teraz cisza:)
 
Do góry