reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG- Marcówki 2010

reklama
marti pięknie widać twoją malutką córeńkę...hmm też się zapiszę na to 3d jednak. mój mąż marudzi, ze to nabijanie kasy lekarzom, ale warto prawda?
 
Pewnie że warto:-Dwidać każdy ruch maleństwa , nawet na tym etapie, moja akurat zarzucała sobie pępowine na ramie i kładła nóżke na nóżke, super to było, a pózniej podpierała sobie rączką główke i wyglądała jakby myslałą na powazne tematy:-Dwięc na pewno warto;-)

Gin mi powiedziała że najlepiej teraz jakbym przyszła 22 tygodniu, wtedy lepiej można zbadac serduszko, więc jeszcze tyleeee czasu, eh
 
reklama
A dla mnie to takie uczucie, jakby w brzuchu trzepotał skrzydełkami mały motylek. Nic bardziej wyraźnego, ale już wiem, że mój motylek lubi trzepotać wieczorami - kiedy ja się wyciszam z codziennej krzątaniny.
 
Do góry