reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG- Marcówki 2010

A ja nie czuję nic kompletnie!
Oprócz tego, że od kilku dni strasznie szarpią mnie jajniki i coraz częściej boli brzuch!
 
reklama
Ja też już nie mogę się doczekać aż poczuję mojego astronautę:-D
Narazie od czasu do czasu mam takie kucia w różnych miejscach,-w pępku , koło pępka, przy jajnikach .....no i czasem mnie ciągnie w pachwinach że kroka nie mogę zrobić, i to by było na tyle...
 
Chyba zadna z nas nie moze sie doczekac ruchow!!!!
Ja niedawno mialam dziwne uczucie... takie... jakby mi babelek pekl w brzuchu. I za chwile znowu. Dziwne ale bardzo przyjemne :-)
Niestety, wiecej sie to nie powtorzylo, albo nie zwrocilam uwagi.
To moja pierwsza ciaza wiec jeszcze nie wiem czy to Maluszek czy nie :-)
 
Ja w pierwszej ciąży pierwsze ruchy poczułam w 16 tc, na początku nie wiedziałam co to ale gdy nasilało się coraz częściej to się domyśliłam:cool2::cool2: Nie były to oczywiście typowe kopniaki, napoczątku takie smyranie, takie właśnie bulgotanie.

Ale wydawało mi się że to strasznie wcześnie poczułam te ruchy i nawet lekarzowi wstydziłam się powiedzieć, żeby nie wyszło że kretynkę z siebie zrobiłam:zawstydzona/y::zawstydzona/y:Ale to było daaaawno i byłam młoda :laugh2:
Teraz jestem w 13 tc i gdzie mi tam jeszcze do pierwszych ruchów,ale mówię wam uczucie nieporównywalne do żadnego innego.:-D:happy::happy:
 
Wczoraj dopatrzyliścmy się kości nosowej:-D ach ten sliczny profilek z nosuniem:tak: no i przeziernośc znowu idealna 1:-) więc kamień z serca mi spadł ze z dzidzia wszystko ok!! Do tego chyba będzie dziewczynka...bo gin powiedział ze za mało nasza dzidzia miała w kroku żeby to był penisek...bo podobno w 13tc to juz widac...no ale u nas to była pustka:-) ale lepiej nie zapeszac;-) i to nie siła sugestii ale ja tam nic nie widziałam :-D
Gorzej ze mna w pt mam byc położona do szpitala i będę miała robioną biopsję szyjki macicy:-(
 
Ja to juz od jakiegos czasu czuje kopniaki. Tzn takie pukanie w brzuch :-) Nawet pod reka je czuje jak trzymam na brzuchu :-)
Sama jestem zdziwiona ze tak szybko :)
Z Bartkiem takie ruchy poczulam duzo duzo pozniej, pewnie jakos w 19 tyg. Wczesniej tylko takie smyranie w brzuchu ktore trudno mi bylo polaczyc z ruchami.
 
Ja też, mam wrażenie czułam juz pierwsze "bulgotki", ale trudno powiedziec czy to na pewno dzidziuś, bo czuje sie to podobnie jak objawy niestrawnosci, tylko, że niebolesne no i bez efektów, że tak powiem, zewnetrznych :-D. Trzeba obserwowac, czy sie powtarzaja, jesli tak, to pewnie dzidzuś!
 
reklama
Super że z dzidzią okey:)
A czemu masz mieć robioną biopsje szyjki???

W lipcu miałam robioną cytologię i wyszły mi niewłaściwe komórki nabłonka płaskiego, potem w sierpniu powtórzyłam cytologie i wyszła gr II jakby nigdy nic. Zaznacze że wcześniej miałam raz grI raz grII czyli ta nagła III grupa:shocked2: SZOK !!Więc poszłam na kolposkopie żeby zobaczyć dokładnie szyjkę macicy i mam na niej 3 polipy które niestety sparwdzić pod względem histo-patologicznym:eek: Jak mi gin wytłaumaczyła cytologia zależy jak pobrany jest wymaz..bo można wziąść z drugiesj strony wymaz i wtedy wyjdzie grI czy II:no: i komu tu wierzyć....

Boję się tylko o dziecinkę bo podobno w ciązy nic się nie leczy i nie ingieruje zwłaszcza jeśli chodzi o macicę:no: sama nie wiem co robić ... mam nadzieję że biopsja nie wpłynie źle na dziecko!! Ale mimo wszytko obawy są...
 
Ostatnia edycja:
Do góry