reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG- Marcówki 2010

reklama
Jak wszytkie się chwalą to i ja ....a to Nasza kruszynka w 13tc:-) Zdjęcie robione zdjęciu dlatego jakość średnia ale liczy się treść:tak:
 

Załączniki

  • dziecinka.jpg
    dziecinka.jpg
    12,9 KB · Wyświetleń: 66
  • dziecinka1.jpg
    dziecinka1.jpg
    20,9 KB · Wyświetleń: 52
  • dziecinka2.jpg
    dziecinka2.jpg
    12,8 KB · Wyświetleń: 65
ja sama nie wiem czy to bylo kopniecie, bo pierwszy raz to poczulam.
Przedwczoraj jak lezalam juz zmeczona na łozku poczulam udzerzenie nawet powiedzialabym mocne obok pepka.
ale od tego czasu nic...
 
Ja tylko raz poczułam maleństwo, wieczorkiem kiedy była cisza i spokój, w dzień nie bardzo jest kiedy na relaks, więc być może jeszcze dlatego nie czuję, a moje odczucie jest podobne do koleżanki wyżej motylek machający skrzydełkami :) cudowne.
 
No ja już czuję takie delikatne barzo rano mnie budzi i wieczorem jak się położę:tak:Dziś byłam w Kościele z M i byliśmy u spowiedzi i jak usiadłam już po w ławce to też poczułam takie lekkie zadrżenie jakby jakaś galareta:-D I jak zjem..:-) Wczoraj jadłam ogórkową to też czułam jak opędzlowałam dwa talerze:-DMusialo mu smakowac;-):-D
 
Ja o dziwo tez juz czuje "kopniaki" narazie tylko 4 w ciagu okolo tygodnia, sa to takie jakby lekkie szybkie porazenia pradem, :cool: nie wiem jak to inaczej opisac, i zazwyczaj sa jak leze z kompem na lozku jakos dziwnie wygieta. Najpierw nie chcialo mi sie wierzyc bo dosc wczesnie, ale za 3 razem juz bylam pewna. Po jedzeniu dzidzia ma troche mniej miejsca bo zoladek tez sie rozpycha.
 
reklama
myślę, że też czuję :sorry:
to takie uczucie jakby mi sie rybka trzepotała w środku :-D najczęściej wieczorem, albo jak już wrócę z pracy i mogę odetchnąć z ulgą ;-) wtedy dzidź też z ulgą szaleje :-p
 
Do góry