reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG- Marcówki 2010

Na pewno, jakby biopsja miała jakikolwiek wpływ, lekarz by Cię poinformował, w każdym razie powinien....
Zawsze możesz sama się upewnić że nic nie grozi dzidziulkowi, ale na pewno wszystko będzie dobrze.......
 
reklama
Hej :)
Ja tez czuje bardziej takie bulgotanie i smyranie :) zawsze rano i wieczorem takie przyjemne uczucie :) a wczoraj w nocy kolo pepka strasznie mnie swedzialo tak od srodka i nie dalo sie podrapac :-D
 
Ja czuje ruchy od dwoch tygodni i lekarz powiedzial ze to jest mozliwe przy kolejnych ciazach.Bo wtedy wiemy juz czego sie spodziewac.Teraz szczegolnie czuje po jedzeniu,lekarz powiedzial ze zazwyczaj wtedy zwieksza sie aktywnosc dziecka bo cukier sie podnosi i ma wiecej energii.
 
a to mój kruszynek :))) albo kruszynka :-):-):-)
 

Załączniki

  • Obraz 001.jpg
    Obraz 001.jpg
    21,9 KB · Wyświetleń: 73
reklama
To prawdopodobnie jest moja Gabrysia
Na drugim zdjęciu zobaczcie jaką ma śliczną rączke i jak fajnie nóżkę na nóżkę założyła:-D
Dostaliśmy tez cały filmik z USG:-D
 

Załączniki

  • skanuj0003.jpg
    skanuj0003.jpg
    25,3 KB · Wyświetleń: 65
  • skanuj0005.jpg
    skanuj0005.jpg
    24 KB · Wyświetleń: 75
  • skanuj0007.jpg
    skanuj0007.jpg
    28,7 KB · Wyświetleń: 65
Do góry