reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG- Marcówki 2010

Witam!!!
To moje USG z 09-09-2009 przyznacie że data super jak na pierwsze spotkanie ze swoim dzidziusiem :-D To był wtedy 12tc.
100_1491.jpg
 
reklama
Wydaje mi się, że już czas otworzyć taki wątek;) Czy Wy już coś czujecie?? Od ok 2 tygodni czuję, że ogólnie mnie coś łaskocze w środku, ale od 2 dni jest inaczej. Mam wrażenie jakby coś mnie bardzo delikatnie trącało od środka. Coś niesamowitego . Czy to możliwe, że to już to?? Może mam jakieś zwidy. Wczoraj rozpoczęłam 16 tydzień:)) :-)
 
ja mam wątpliwości co do tego, co czuję, :eek:
bowiem nie są to bąbelki, ani łaskotki, tylko bardziej mnie to tak niby szczypie, nieco czasami kłuje przez jakąś chwilę,
ale nie tak punktowo tylko jakby serią i jednocześnie z wrażeniem, że coś tam się przewraca/obraca?

mój gin pytał mnie, czy już coś czuje, ale jak mówiłam, że może i tak, to powiedział: za wcześnie...:eek:
to po co pytał już? a ja dopiero 15 tc (połowa) ale jestem chuda, więc liczę, że mogę wcześniej coś czuć (choć to też od macicy i ułożenia łożyska zależy)

nawet jak to nie Maluch na 100%, to strasznie mnie cieszy :tak:
jeżeli ruchy Maleństwa będą inne to się przekonam w następnych tygodniach, tymczasem cieszę się z tych wrażeń, jakie mam teraz jak głupia
:-D
 
reklama
ja od jakiegos czasu tez czuje wlasnie takie obracanie czasem a czasem takjakby kopniaczki ale takie bardzo bardzo delikatne ale jak to czuje najczesniej jak zasypiam to od razu otwieram oczy i mi sie cieplo na serduchu robi bo nie przypominam sobei zeby takei cos towarzyszylo mi wczesniej. albo sobei wyobrazam jak dzidzia ma w raczce taki twardy peczelek i mnie tak nim maluje od srodka hehe kobieca wyobraznia nie zna granic :-D no ale czy to ruchy to nie jestem przekonana ale dziiaj rano jak nie poczulam tego bo rano tez sie czasem zdarzylo to az sie denerwuje:zawstydzona/y: ale poczekam do wieczora :tak:
 
Do góry