reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG- Marcówki 2010

reklama
Dziękuję za ranking :-D, moje też jest to ulubione. Do tego zaczął dzidziuś przysiady wtedy ćwiczyć. Strasznie sie umasmałam z lekarką - a na jednym było ładnie widac stópkę, ale go nie wklejałam bo jakies takie rozmyte. Na pytanie o płec (ponieką retoryczne :-p) lekarka sie zaśmiała, że na pewno nie na tym sprzęcie :sorry:
 
Ja nie wiem ale jakos nie moge sie przekonac do tych usg 3 D i 4 D juz tyle roznych widzialam i jak nam ostatnio robili mi sie to nie podoba :( i slyszalam opinie tez wiele innych kobiet ze nie ma to jak zwykle usg na pozadnym sprzecie :)
Te 3 D i 4 D to miom zdaniem takie sztuczne jakies i te malenstwa tak kosmicznie wygladaja nie naturalnie .Dziewczyny to moje zdanie ale jesli ktorejs z was sie podobaja to jasne czemu nie :) ja zostaje przy zwyklych po ostatniej fotce jaka dostalam wow nie moge sie na nia napatrzec lekarka miala swietny sprzet i 13.10 mam znowu tam termin i juz sie ciesze bo beda znowu fotki :)
Ja też na początku byłam sceptycznie nastawiona do USG 3 i 4 d, ale jak zobaczyłam takie USG u mojej znajomej, to nie mogłam się napatrzeć, myślę że to też zależy od tego kto wykonuje takie badanie, bo też trzeba miec odpowiednie zdolności...
ja właśnie na takie 4d ide w czwartek, i nie tylko dlatego by napatrzec się na dzidzie, ale na takim badaniu (tak mi mówiła gin)lepiej widać przepływ żylny i coś tam jeszcze, no i łatwiej jest o mirzenie dokładne maluszka, więc się zdecydowałam na tego typu USG, bo moja ciąża jest wysokiego ryzyka, więc chcę zrobić wszystko co się tylko da....
 
Cześć! Wklejam obiecane zdjęcia dzidziulka z 13 tygodnia :-D miało 8 cm :-)

Na dwóch profil główki :-)
 

Załączniki

  • DSC04886.jpg
    DSC04886.jpg
    10,9 KB · Wyświetleń: 71
  • DSC04888.jpg
    DSC04888.jpg
    12,2 KB · Wyświetleń: 65
  • DSC04889.jpg
    DSC04889.jpg
    9,8 KB · Wyświetleń: 57
to ty już niemal wiesz jak twój dzidziuś bedzie wyglądał :-). A na pierwszym to trze oczka tak? I to jest 4 D? bo takie przestrzenne to zdjęcie :tak:
 
reklama
Do góry