reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG- Marcówki 2010

Hej, hej!!!
Czy ktoras z Was moze mi polecic, gdzie najlepiej zrobic usg 4d w POZNANIU?
Bede tam za jakis czas i chce w pelni skorzystac z mozliwosci najnowszej techniki :-)
Pozdrawiam Was i Dzieciatka!!!!
 
reklama
Ja nie wiem ale jakos nie moge sie przekonac do tych usg 3 D i 4 D juz tyle roznych widzialam i jak nam ostatnio robili mi sie to nie podoba :( i slyszalam opinie tez wiele innych kobiet ze nie ma to jak zwykle usg na pozadnym sprzecie :)
Te 3 D i 4 D to miom zdaniem takie sztuczne jakies i te malenstwa tak kosmicznie wygladaja nie naturalnie .Dziewczyny to moje zdanie ale jesli ktorejs z was sie podobaja to jasne czemu nie :) ja zostaje przy zwyklych po ostatniej fotce jaka dostalam wow nie moge sie na nia napatrzec lekarka miala swietny sprzet i 13.10 mam znowu tam termin i juz sie ciesze bo beda znowu fotki :)
 
Nawet nie wiecie jak Wam zazdroszcze tak czestych badan USG.
Ja, jak na razie mialam 1:-(. Przebywam poza granicami RP i tutaj, jezeli ciaza przebiega prawidlowo, to sa wykonywane tylko 2 USG. Ok 12 i ok 20 tc. W ogole, opieka medyczna nad ciezarna wyglada zupelnie inaczej.
 
Nawet nie wiecie jak Wam zazdroszcze tak czestych badan USG.
Ja, jak na razie mialam 1:-(. Przebywam poza granicami RP i tutaj, jezeli ciaza przebiega prawidlowo, to sa wykonywane tylko 2 USG. Ok 12 i ok 20 tc. W ogole, opieka medyczna nad ciezarna wyglada zupelnie inaczej.
kochana czyli twoja ciaza przebiega prawidlowo i nie masz podstaw do denerwowania sie i myslenia :) moja byla od poczatku zagrozona bo plamienia dlatego tak czesto mialam usg .Teraz tez gin mi nie robi bo normalnie w niemczech sa 3 usg jesli wszystko jest ok i gin twierdzi ze jak narazie jest ok mam tyle nie myslec o ciazy i juz .
A te inne usg to robia mi gdzie indziej w klinice gdzie ostatnio mialam usg genetyczne placilam za to 150 euro i dlatego to kolejne za 4 tg jest juz nw cenie :) bo pani Doc jest bardzo dolkadna i chce jeszcze tak dla pewnosci popatrzec na dzidzie i mi w to graj ;-)a teraz w czwartek mam wizyte w sprawie mojej cytologi bo byla nie za dobra i w ciazy nie mozna tego leczyc :( wiec tylko pewnie kontrola no i moze przy okazji usg :tak:licze na to bo juz powoli zas schizek dostaje .
Cos mi dziwnie lewa reka dretwieje tak delikatnie hmmmm czy to ma cos wspolnego z ciaza ? jak myslicie :-(
 
kochana czyli twoja ciaza przebiega prawidlowo i nie masz podstaw do denerwowania sie i myslenia :)

Sama nie wiem czy przebiega prawidlowo. Gin mnie jeszcze nie widzial !!!
Tylko lekarz rodzinny zrobil podstawowe badanie ginekologiczne, wzial wymazy etc. No, ale coz.
Jestem jednak dobrej mysli!!!!
Jezeli tutaj jest taki system, a narod nie wyginal, to znaczy, ze sie sprawdza!!!!

A co do USG, to chyba kazda z nas chcialaby widziec jak najczesciej swoje Dzieciatko, a przy okazji nabrac pewnosci, ze jest OK.

Mam nadzieje, ze z Twoim Malenstwem bedzie wszystko dobrze i z calego serca tego Ci zycze!!!!!
 
Słodki maluszek i aż się za głowę złapał, kiedy usłyszał te głupoty, które wygadują Twój mąż do spólki z ginkiem :-) Super, że wszystko jest ok. Ja ide dzisiaj na wizyte kontrolna i oczywiście mam "stresa", zwłaszcza, że dopiero teraz przeczytałam o tragedii Agnes... :-( A myślalam, że najgorszy okres jest za nami...
 
a to moje usg kontrolne, z niedzieli. Skanowane i jakoś słabo przez to wyszło, ale myślę że dzidziusia bedzie widać jak sie powiększy fotkę :-)
Teraz ma 76 mm i jest młodszy z usg o 5 dni niż z OM.
 

Załączniki

  • dzidziuś1.jpg
    dzidziuś1.jpg
    25,4 KB · Wyświetleń: 51
  • dzidziuś2.jpg
    dzidziuś2.jpg
    25,1 KB · Wyświetleń: 49
  • dzidziuś3.jpg
    dzidziuś3.jpg
    30 KB · Wyświetleń: 55
reklama
a to moje usg kontrolne, z niedzieli. Skanowane i jakoś słabo przez to wyszło, ale myślę że dzidziusia bedzie widać jak sie powiększy fotkę :-)
Teraz ma 76 mm i jest młodszy z usg o 5 dni niż z OM.
Najbardziej podoba mi się pierwsze, tak fajnie kręgosłupek widać:) duży buziak w brzusio
Ja w czwartek mam USG 4d, więc się pochwalę:)
 
Do góry