reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG- Marcówki 2010

reklama
Tak, cudownie jest popatrzeć na te fotki fasolek, kiedy to miały parę milimetrów... a tu takie duże są, ah aż się ciepło na sercu robi jak się widzi, ze z takiego małego bąbelka na początku, robi się taka dzidzia duża... :rofl2:
 
Ja też już po usg. Wszystko dobrze, maluch zdrowy. Pani powiedziała, że na 80% to chlopak, no zobaczymy... hihi Miłego popołudnia życzę.:-)
 
Muszę się pożalić,że inny lekarz robił mi usg i pewnie dlatego nie dostałam zdjęcia:( a mogło być fajne ujęcie bo malucha było widać przodem:)Najważniejsze,że maleństwo jest zdrowe!...i śliczne:):-)
 
Wkońcu po usg genetycznym ale nie pełnym. Miałam za bardzo skurczoną macicę i dzidzia była przyklejona twarzą do kosmówki i zlewała się kość nosowa z macicą i nie można było podpatrzeć jej wiec musze iść we wt na uzupełninie badania no i nospe mam wziąść ze sobą by taka sytacja sie nie powtórzyła;-)ale NT 1mm wiec lekarz powiedziala ze nic niepokojacego nie widzi.....nawet mowy nie było o płci dziecka....rozpychało macice tylko nóżkami-hehe ciasno mu/jej było:-D ale rozkraczyc sie w tak ciasnym miejscu nie chciało:baffled:
Przynajmniej we wt znów ujrzę naszego brzdąca:-)
 
Ostatnia edycja:


Nasz Fasolek 15 tygodni i 1 dzień :)
-wczoraj miałam pierwszy scan (usg) w UK niestety takie usg będę mieć w sumie tylko 2 razy ale chyba skuszę się na usg 3D/4D jak będę w Polsce na święta.
fasol.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry