reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG- Marcówki 2010

malutka6661 fajniutki Dzidziolek i zdjęcie :-)
a miałaś możliwość zobaczyć, jakiej jest płci?
bo się zastanawiam, czy w 15 tc coś tam można podpatrzyć ...?
już nieco nie mogę się doczekać, by wiedzieć eh...:eek:

ja dzisiaj idę na usg, jak dostanę fajne zdj to też wkleję,
trudno mi się doczekać by zobaczyć nasze słodkie Maleństwo :happy:
 
reklama
malutka6661 fajniutki Dzidziolek i zdjęcie :-)
a miałaś możliwość zobaczyć, jakiej jest płci?
bo się zastanawiam, czy w 15 tc coś tam można podpatrzyć ...?
już nieco nie mogę się doczekać, by wiedzieć eh...:eek:

ja dzisiaj idę na usg, jak dostanę fajne zdj to też wkleję,
trudno mi się doczekać by zobaczyć nasze słodkie Maleństwo :happy:
Już nie moge się doczekac tego zdjęcia;-):-) Jak ja uwielbiam oglądac takie fotki:-) No i może Kochana już płec będzie wypatrzona;-):wink:
 
moniazuber niestety jeszcze nie znam płci -będę mieć kolejne usg jakoś w 26 tygodniu jeśli dobrze pamiętam i chyba dopiero wtedy się dowiem -a też bym bardzo chciała już wiedzieć czy Fasol to Fasol czy może jednak Fasolka ;) Pozdrawiam
 
no ja po usg dzisiaj uffff
stresowałam się, szczególnie po tej tragedii Agnes :-(
ale lekarz mnie pocieszył, że wszystko wygląda ok
okazało się, że przytyłam w końcu 1 kg i że mimo moich obaw (że jakoś taka mało brzuchata jestem) wszystko rośnie zgodnie z planem ufff
niestety jeszcze nie znam płci, bo jego sprzęt za słaby
muszę się uzbroić w cierpliwość, w końcu najważniejsze by wszystko się dobrze rozwijało, a płeć sprawa drugorzędna, chociaż chciałabym ją znać, aby już tak po imieniu mówić do brzuszka eh... poczekam jeszcze, a teraz mogę ćwiczyć co najwyżej określenie typu niunia, słonko, skarbek, żabcia itp. :happy:
może uda mi się zrobić zdjęcie usg jutro (bo dziś już ciemno) to wkleję, Maluch wygląda jak kosmita :baffled: ale jak to bywa - dla mnie najpiękniejszy na świecie skarb :-D
 
oto i mój kochany Ufoludek :-D
zdjęcie jest na wprost twarzyczki i rączkami trzyma sobie główkę
gin i mój Darek oczywiście od razu, że "ufoludek" i "obcy", ach Ci faceci :dry:
ufoludek_kochany.jpg
 
reklama
Do góry