reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG lipcowych fasolek i wizyty kontrolne :)

_louise_ dziękuję;) mój słodki dzidziołek to już dorodna dziewczyn ka ;) n ie mogę doczekać się kolejnego usg... ciekawe kiedy będzie;> hmmm... w piątek 5 marca mam wizytę kontrolną. Do tej pory wszystko szło wręcz znakomicie. Mocne bicia serca naszej mini lady i ciąża rozwija się prawidłowo od mojej strony :) teraz przyszedł czas na oczekiwanie, cieszenie się każdym ruchem... już chyba nawet wiem kiedy niunia ma czkawkę;) jak myślicie jeśli w styczniu od 8 do kolejnej wizyty u gina- która była 12 lutego - miałam bóle podbrzusza jak przy miesiączce... i na śmierć zapomniałam mu o tym powiedzieć!! to czy teraz w piątek przypomnieć? zapytać o to? to były 4 bóle od 8 stycznia do 12 lutego, jakoś raz na tydzień... teraz myślę żeto mogła być powiększająca się macica ;>
 
reklama
a ja mam jutro wizytkę o 19:-) już nie mogę się doczekać, aż zobaczę dzidziolka:-) mam nadzieję, że choć przez chwilkę będzie spokojny, żebyśmy mogli go pooglądać:-)
 
Butterfly88 tak to mogla byc powiekszajaca sie macica ale mimo wszystko powiedz lekarzowi on ci najlepiej wyjasni co i jak.
Ewcik no to trzymam kciuki żeby dzidzia grzecznie wszystko pokazała;)
 
Butterfly88 tak to mogla byc powiekszajaca sie macica ale mimo wszystko powiedz lekarzowi on ci najlepiej wyjasni co i jak.
Ewcik no to trzymam kciuki żeby dzidzia grzecznie wszystko pokazała;)
ja mam wizyte w piatek juz mialam połowkowe usg Moja Dziewczynka ma sie dobrze leżała na brzuszku wiec

za bardzo jej widac nie bylo wstawie tylko zdjecie ale bardzo nie wyraźne bo robione komórka bo na plycie nie mam :( ma juz 326g .:) 20100301047..jpg20100301044..jpg
 
dzięki dziewczyny za kciukasy, na pewno się jutro przydadzą:-) Aniołeczek śliczna Twoja dzidziunia:-)
 
ewa81r ja mam zamiar robić w 24 tygodniu (teraz mam 23 tyd). Mnie lekarz dał skierowanie i mówił że robi się od 24 tyg do chyba 28 tyg. Szczerze to nie słyszałam że dziewczyny mdleją, fakt że jest to słodkie i może mdlić. Ja polecam dodać trochę soku z cytryny (tak mi poleciły przy pierwszej ciąży panie z labolatorium) i nie było takie złe:-) Powodzenia.
 
Daj znać jutro patipaula czy to faktycznie takie ohydne. Dowiedziałam się, że mogę przyjść z cytryną i sobie do tego napoju dodać


.

Przeżyłam. Miałam wypic w domu i po 2 godzinach przyjśc. Ja wypiłam ja bez cytryny 75 gr w szklance wody rozpuszczone, troszke się skrzywiłam ale przeszlo. Dla mnie wiec nie było to az takie straszne :)
 
Jestem już po wizycie, ale nie jestem zadowolona w 100% bo płytka się nam nie nagrała i nie mam żadnego zdięcia:wściekła/y::angry: poza tym wszystko ok. Mała nie chciała nam pokazać twarzyczki, oj tak się schowała, ze widzieliśmy tylko ucho:happy: ale wiecie ile ona już waży-555gr:szok: normalnie szok! Lekarz powiedział, ze mam bardzo dobre wyniki i nie zapisła mi jeszcze zadnych witamin, troche to dziwne, bo już 6 miesiąc a ja cały czas tylko folik jem. Leukocyty podwyższone mogą być, więc mam się nie martwić, no chyba, ze urosną jeszcze bardziej. A bakterie w moczu tez mogą być- niebezpieczne jest jak do tych bakterii dojdzie białko i cukier.
 
atabe - najważniejsze, że z małą wszystko ok. :-)Wiem, że fajnie zobaczyc twarz, ale to nie jest najważniejsze. I grunt, że z córeczki nie zrobił sie synek;-)
 
reklama
Witam
atabe mi tak samo powiedział o bakteriach w moczu, ja też nie biorę zadnych witamin.
No i potiwerdziło się że będziemy mieli synka. Wyniki wszystkie ok. Mały wąży 540 g. Strasznie sie
wiercił i był moment że trzymał rączki koło buzI I TO BYŁO SŁODKIE.
 
Do góry