reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG lipcowych fasolek i wizyty kontrolne :)

Witam was kochane:-) Ja jestem juz po usg, z dzidzia wszystko wporzadku no i bedzie kolejna kobitka w rodzinie:-). Tylko jedno mnie martwi:-( jak narazie mam lozysko przodujace, polozna twierdzi ze powinno sie cofnac przed porodem. Nastepne usg mam za 2 miesiace i wtedy stwierdza czy sie cofnelo czy nie.Jak bedzie w tym samym miejscu to czeka mnie cesarka:-(

ja tez jestem w tej samej sytuacji, tez mam przodujace łożysko i kontrole mam w 32tyg. za pierwszym razem tez tak mialam ale łozysko podnioslo sie dużo wczesniej bo na połówkowym bylo juz wyzej. mam nadzieje ze tym razem tez sie podniesie bo nie usmiecha mi sie cesarka. bądź dobrej myśli:)
i gratuluje córeczki:)
 
reklama
Widze ze nie jestem sama z tym problemem. To jest moje 3 dzieciatko i wczesniej tak nie mialam, dlatego troche sie martwie:-(. Jak narazie nie mam zadnych krwawien. Polozna powiedziala ze jak zaczne miec plamienia to odrazu mam jechac do szpitala:-(. Na poczatku chcialam miec CC ze wzgledu na astme , ale jak ogladnelam film na necie to mi sie odechcialo. Ja na ogol jestem szybko rodka:-) Coreczke rodzilam 3 h , a synka 1 h. Mam nadzieje ze wszystko wroci do normy:sorry:
 
ja tez jestem w tej samej sytuacji, tez mam przodujace łożysko i kontrole mam w 32tyg. za pierwszym razem tez tak mialam ale łozysko podnioslo sie dużo wczesniej bo na połówkowym bylo juz wyzej. mam nadzieje ze tym razem tez sie podniesie bo nie usmiecha mi sie cesarka. bądź dobrej myśli:)
i gratuluje córeczki:)

Dziekuje za gratulacje:-) Widze ze mieszkamy po sasiedzku:-)
 
Dziekuje za gratulacje:-) Widze ze mieszkamy po sasiedzku:-)

heh faktycznie po sasiedzku:) a jesli tak szybko idzie ci z porodem to faktycznie lepiej naturalnie:) mi pierwszy porod wywolywali 3 razy a za czwartym poszlam juz sama i trwalo to jakies 10 godzin, ale i tak wolalabym naturalnie. z doswiadczenia wiem ze ciezko mi sie pozbierac po jakichkolwiek ingerencjach chirurgicznych.
 
Zapytam jeszcze o tą glukozę innego lekarza bo mnie na połówkowe do innego wysłała moja lekarka prowadząca teraz we wtorek jadę.

kusska jeśli chodzi o toxo to od kota można się tylko zarazić jeśli chodzi o zwierzę. Ale też od niedopieczonego, surowego mięsa, źle umytych warzyw. Nawet mielonego nie wolno próbować jak się je robi przed usmażeniem. Ja nie wiem kurcze gdzie się tym zaraziłam ale chyba w knajpie bo lubię krwiste steki albo od sałatek ze źle umytymi warzywami.

 
kusska jeśli chodzi o toxo to od kota można się tylko zarazić jeśli chodzi o zwierzę. Ale też od niedopieczonego, surowego mięsa, źle umytych warzyw. Nawet mielonego nie wolno próbować jak się je robi przed usmażeniem. Ja nie wiem kurcze gdzie się tym zaraziłam ale chyba w knajpie bo lubię krwiste steki albo od sałatek ze źle umytymi warzywami.

dzieki za odpowiedz, bede sie pilnowac:tak:
 
Ja to badanie - test obciazenia z glukoza robie teraz w poniedziałek-bo wizyte mam we wtorek (a lekarka mi ja zleciła na ostatniej wizycie)
 
Miałam dzisiaj USG połówkowe... Z dzidzią wszystko w porządku, jest lżejsza od Waszych szkrabów - ma 395 g./ poród prawdopodobnie 7 lipca. Ale normalnie słodycz. Uparta i nie pokazała w ogóle buźki :-( Cuda odstawiałam na tej leżance, skakałam po gabinecie, gin kazał mi zjeść banana, ale mała się uparła i nie odwróciła :-)
Mam łożysko na ścianie przedniej, więc już wiem, dlaczego czuję ruchy tylko po prawej stronie.
Zdjęć nie mam, bo nie udało się ładnych zrobić. Poza mojej małej podczas badania, to pozycja lekkoatlety podczas skoku w dal - ręce i nogi przy głowie :-) No więc same widzicie, że ciężko było cokolwiek zrobić mimo starań ginekologa. Jestem zadowolona i nieźle się uśmiałam. Ah ta moja kochana córeczka (na 100%) :happy::happy: Wszystkie narządy prawidłowe, serduszko ładnie pracuje 140 /min. To chyba tyle.

Gratuluję udanej wizyty:-)
 
kusska gratuluje corenki :-)

patipaula
ale uparciuszek z Waszej corci i wstydzioszka :)

butterfly ladny dzidziolek

rusia super ze chlopaszk bedzie-widzisz jednak te kiszonki u Ciebie i kiwi dobrze wskazywaly (tak jak u mnie) :-)

oczekiwanie ciesze sie ze ok z malenstwem-tez nastepny uparciuszek ;-)

aisim gratuluje zgrabniutkiej laseczki w Twoim brzuszku :-)

mysza gratuluje dziewczynki Ninki :-) moja nastepna latorosl tez bedzie miala to imie jak sie tatus postara ;-) ps-moze ta corcia Twoja bedzie lekkoatletka:-)

gregorce
juz gratulowalam corci ale jeszcze raz nie zaszkodzi ;-)

kasik podobnie jak u gregorki-super ze synek-ps jaka sliczna i wyrazna buzia. a ten noseczek-no slodziak mega :-)
olyw ewelad ninia79 wam tez gratuluje dziewuszek. ninia ulozy sie to lozysko gdzie trzeba-u mnie juz jest na miejscu-bedzie dobrze :-)
 
reklama
Daj znać jutro patipaula czy to faktycznie takie ohydne. Dowiedziałam się, że mogę przyjść z cytryną i sobie do tego napoju dodać


.
 
Do góry