reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG lipcowych fasolek i wizyty kontrolne :)

Atabe, Gaja gratuluje zdrowych dzieciaczkow!
Rusalka no bomba naprawde! strasznie sie ciesze ze bedzie wymarzony synus!
 
reklama
Ja glukozę też mam dopiero za dwa tygodnie zrobić, czyli po 24 tygodniu ciąży. Krew z palca, hmm, ja za każdym razem mam pobieraną z żyły...
Konkretnie na żelazo chyba nie miałam, może poproszę o to w laboratorium, w moim przypadku skierowanie nie ważne, bo i tak muszę płacić bo to prywatnie, po prostu super.... To że wysupłać w miesiącu potrafię na wizytę u lekarza prywatnie, nie znaczy że stać mnie na wszystkie badania...
ach kochane NFZ, tylko dlaczego ja muszę na nich płacić i to w przypadku umowy o pracę i dodatkowych zleceń,skoro i tak jak przychodzi co do czego, to nie mogę skorzystać...
 
Wszystkim gratuluję udanych wizyt i zdrowych Maluchów :)
Ja jeszcze nie wiem co we mnie rośnie i za szybko się tego nie dowiem bo kolejną wizytę mam 29 marca u swojego gina, chyba, że wybiorę się prywatnie
 
Gratuluje kochane cudownych wieści.Ja mam jutro na 18.00 usg połówkowe i strasznie się denerwuje.Do ostatniej wizyty nie zależało mi aby wiedzieć czy to chłopiec czy dziewczynka ale jak mąż z rodzinką zaczęli wnikać i przewidywać co będzie, to i ja się wciągnęłam.Nie mogę się doczekać jutrzejszego dnia, kiedy ujrzę moje maleństwo.Póki co muszę pocieszać się Jego licznymi kopniakami i obrotami.Jeszcze raz gratulacje :-)
 
Witam witam
No my po wizycie wszystko super maleństwo zdrowo rośnie był dzisiaj ze mną mój narzeczony i pierwszy raz usłyszeliśmy bicie serduszka mój dostał wielkich oczu jak usłyszał tak szybkie bicie ale lekarz zaraz mu wytłumaczył ze wszystko OK
No i jak narazie już 3 raz lekarz powiedział ze dziewczynka :biggrin2: tak wiec będzie córcia
 
reklama
Do góry