reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG lipcowych fasolek i wizyty kontrolne :)

Jestem już po wizycie, ale nie jestem zadowolona w 100% bo płytka się nam nie nagrała i nie mam żadnego zdięcia:wściekła/y::angry: poza tym wszystko ok. Mała nie chciała nam pokazać twarzyczki, oj tak się schowała, ze widzieliśmy tylko ucho:happy: ale wiecie ile ona już waży-555gr:szok: normalnie szok! Lekarz powiedział, ze mam bardzo dobre wyniki i nie zapisła mi jeszcze zadnych witamin, troche to dziwne, bo już 6 miesiąc a ja cały czas tylko folik jem. Leukocyty podwyższone mogą być, więc mam się nie martwić, no chyba, ze urosną jeszcze bardziej. A bakterie w moczu tez mogą być- niebezpieczne jest jak do tych bakterii dojdzie białko i cukier.

mój synuś na wczorajszej wizycie ważył 480g:-) ja witaminy jem od początku, dziwne, że Twoja gin nie każe Ci ich brać..
 
reklama
Wazne, ze z dzisiusiami dobrze;] atabe ale wage to ma ladna ta twoja niunia:):) A moj gin mowi ze jak wyniki sa dobre to niekoniecznie trzeba brac witaminy, a folik to tylko do 12 tygodnia sie bierze.
 
chyba tak atabe :) Nasz synek 502g wazyl tydzien temu, a jakie inne wymiary meiliscie?? Dlugasna tez jest czy tylko okraglutka??
 
chyba tak atabe :) Nasz synek 502g wazyl tydzien temu, a jakie inne wymiary meiliscie?? Dlugasna tez jest czy tylko okraglutka??
no własnie nie zmierzył nam całej, więc nie wiem jaka jest długa. A reszta taka BPD 5.46 HC 20.34 AC 18.62 FL 4.07 . A wasz jakie miał wymiary? bo nie wiem czy ona naprawde jest taka duża..?
 
hej kochane - wciaz jestesmy w PL..wracamy do UK 8 m-ca ...jestesmy po przeprowadzce- wiec moge byc troche bez netu(tylko w komorce bede podczytywala;)
mala ma angine..ale czuje sie bdb! czas spedzamy mega aktywnie...od 8...do 23 na wielkich obrotach:)
dzis bylam u gina- wszystko jak najbardziej w porzadeczku i plec potwierdzona 100% chlopiec:)!!

tesknie-sciskam!
 
Chyba nasz ma jakies krotkie nozki.
Rusalka to gratulujemy 100% mezczyzny;] a malutka dobrze ze tak ladnie znosi angine bo to meczace chorobsko.
 
reklama
Do góry