reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG lipcowych fasolek i wizyty kontrolne :)

jedyneczka to wizyta udana, doktorek super:-)

aneta-h dowcipnis z tego twojego lekarza. Najwyrazniej maly chce jeszcze w brzuszku pobyc

louise to kochana oszczedzaj sie, odpoczywaj aby maly jeszcze troszke posiedzial
 
reklama
tetina no ciezko lezec zwlaszcza takiej wiercipiecie jak ja ale co robic...juz niedlugo i mam dyspense -nad wode moge wiec juz mi lzej :-)

atabe
no wlasnie ja sie ta waga nie przejmuje az tak. znaczy wiem ze stasik na pewno nie bedzie duzy ale tez nie ma po kim: mama karakan tata tez nie ma 2 m hihihi...sama sie urodzilam z waga 2400 ;-)

kasiamaj
no musze bo te wody i brak szyjki praktycznie mnie troche wydygaly...

kamcia
hoduje hoduje-pase go lodami poje piwkiem bezalkoholowym...gdzie mu bedzie lepiej i takie frykasy dostanie :-) a powiem ci ze nawet nie tak mi o to jeziorko chodzilo jak o grilla :-) i golonke w takiej naszej ulubionej knajpie w lesie z ogniska-chcialabym jeszcze przed porodem wszamac ;-)

ewelad
no wiem ze jestem potworem z tym moim adhd ale juz mnie cos trafia w tym lozku-modle sie o deszcze przez 2 tyg bo to chyba jedyne co mnie zatrzyma w wyrku ;-)

patipaula
oszczedzam sie-M mnie od razu po przyjezdzie do lozka znow zapakowal nawet zakupow obejrzec nie dal w godnych warunkach :-)
 
anetko - fajnie że wizyta udana!! Widać małemu się nie spieszy!!
Louise - a Ty cwaniaro masz leżeć i odpoczywać pamiętaj!! To wszytko dla dobra Stasia!!

Ja tez po wizycie - szyjka skrócona tylko o centymetr, rozwarcie na jeden palec, łożysko 2 stopień z tego wynika że małej wcale się nie spieszy na drugą stronę brzucha!!
Małą jest gotowa do wyjścia i w każdej chwili może sie urodzić jak tylko jej się zachce wyjść!!
Waga pokaźna na dzień dzisiejszy 3650g. Według gina mam strasznie dużo wód płodowych, co podobno rzadko się zdarza. Lekarz się śmiał bo powiedział że jak chluśnie to nie jest możliwością to przegapić. Dlatego taki wielki brzuch i taka moja waga duża. Tym mnie trochę pocieszył.
Kolejnej wizyty już nie będzie, bo stwierdził ze szkoda pieniędzy. Jak do 1 lipca nic nie ruszy samo mam się zgłosić na KTG.
 
louise czyli dalej leżymy i odpoczywamy, wiem że Cie to męczy ale dasz rade :))

aisim to podobnie jak u mnie z tym rozwarciem

ewelad dobrze dobrze, nie będę poganiała małego, przynajmniej na razie;-)

patipaula tak mój doktorek to taki żartowniś, M był ze mną to mu powiedział że nawet na piśmie może mu dac że mam mu po piwka latać:-D a mój M zadowolony i mówi że jak on mnie obsługiwał przez 9 miesięcy to ja nadrobie w te 2 tygodnie:-D
 
aisim Oj to duza juz, moja tez. Nasze dzieciatka same zdecyduja kiedy wyjsc. Mozemy skakac biegac a jak nie beda chcialy wyjsc to i tak nie wyjda.

aneta-h widze ze twoja polowka dorownuje doktorkowi z humorkiem:-)
 
Aisim- przynajmniej wiesz, jakie masz łożysko i czego się spodziewać. ;-) I już jakieś rozwarcie, no proszę... jaka dzidzia już duża. Ciekawa jestem na ile się zdają te pomiary :-)
Louise - spryciulo, żeś sobie wykombinowała to jeziorko :-D
 
dziewczynki gratuluję udanych wizyt:tak:

orientujecie się może, ile te nasze dzieciaczki teraz tyją tak tygodniowo powiedzmy???
 
reklama
Do góry