reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG lipcowych fasolek i wizyty kontrolne :)

ja już po usg- poszłam do 3 gina od usg (w mojej klinice 3 ginów robi usg), a właściwie ginki, tak żeby ktoś świeżym okiem rzucił na tę moją dzidzię, bo jestem trochę zwichrowana na tym punkcie:-) newry jak zwykle, najbardziej z powodu łożyska, które w 33 tyg gin określił na 3 st dojrzałosći:-( więc: z małą wszystko oki- potwierdzone , ze to mała i isiaka brak:-D wymiary idealnie na 38 tydzień, tylko kość udowa jak na 41 tydzień!!! (od początku wychodziło, że girki dłuuuugie)- pani dr stwierdziła, że będzie wysokie dziewczątko po mamie:-D serduszko bije ładnie i miarowo, połozenie wciąż podłużne główkowe i raczej się nie zmieni, a najciekawsze, że ta ginka okreśłiła łożysko na 2 st dojrzałości!!! dzidzia przybiera na wadze i rośnie, tzn że łożysko działa jak należy, a pojedyncze zwapnienia są normalne, zwłąszca w moim regionie-cokolwiek to znaczy- i nie są powodem do zmartwień, więc potwierdza się, że ocena łożyska jest kwestią bardzo względną:-) waga dzidziaka to 3480- do porodu możliwy przyrost o max 0.5 kg- nieźle:-D
 
reklama
No to widzę, że kolejna się rozpakuje przede mną :-D
Ewelad - w takim razie nic, tylko czekać, aż ta długonoga wyjdzie ;-)
Gratuluję wizyty. Potwierdza się, że kto by nie spojrzał na USG to co innego tam widzi. Dlatego chyba trzeba podejść z dystansem do tych badań. Ale najważniejsze, że dziecko zdrowo rośnie.:happy:
 
ewelad fajnie, ze wszystko u was ok:-) ale ma nogi ta twoja córcia :szok: moja miała na 35 w 38 tygodniu :eek: to chyba po mnie...
 
Ewcik ja na usg chodzę osobno, a wizyta osobno, więc stan mojego podwozia oceni jutro dr grzebacz:-D
atabe no girki długaśne-a ja tyle spodenek mam-chyba trzeba będzie sztukować coś u dołu, bo za krótkie będą:-D
Mysza o dystans u mnie trudno, bo w kwestii dzieciaczka jak sie zawieszę na jakiejś kwestii, a nawet jednym słowie gina, to tak wiszę i przeżywam-śmiać mi się chce nieraz z samej siebie- ale co zrobić- taki paskudny charakter:-)
 
reklama
ja tez juz po wizycie i ku mojemu zaskoczeniu bo byłam u innego lekarza niz mój jestem supper zadowolona:-)
Polecam dr. Skoczylas z Łodzi przyjmuje mnie w LIM ale wiem ze pracuje w madurowiczu.
Dostałam skierowania na badania na które wczesniej nie miałam np. jakis posiew parciorkowca i jeszcze na usg. Tamten mówił ze to w 34 tyg wystarczy a ten ze za wczesnie i wogóle był zdziwiony ze nie mam kilku badań zrobionych. Ja sie na tym nie znam ale jak dla mnie niech bada co chce:-D dostałam tez profilaktycznie skierowanie do szpitala "jakby co" bo jak stwierdził pomimo iz wszystko pozamykane to skierowanie mozna sobie w torebce nosic jakby sie cos działo. Za tydzienm w pon o 19 usg. Pisze jakbym miała zapomnieć. Ogólnie stwierdził ze dzidziuś duzy co było jego zaskoczeniem biorąc pod uwagę fakt iz oliwka urodziła się mała i ja palę- pytał o to wszystko. A te moje bóle brzucha i nieregularne skurcze to cyt. " trening drużyny przed mistrzostwami świata- nie przejmowac się , jechac do szpitala jak odejdą wody, beda reg skurcze albo słabe ruchy" Recepta taka- sex tak , fajki nie.:eek: Ale agent niezły z tego lekarza - żałuję ze nei chodziłam do niego od początku. Idzie się pośmiać ale i rzeczowo i konkretnie.:-)
 
Do góry