reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG lipcowych fasolek i wizyty kontrolne :)

reklama
Miałam dzisiaj USG połówkowe... Z dzidzią wszystko w porządku, jest lżejsza od Waszych szkrabów - ma 395 g./ poród prawdopodobnie 7 lipca. Ale normalnie słodycz. Uparta i nie pokazała w ogóle buźki :-( Cuda odstawiałam na tej leżance, skakałam po gabinecie, gin kazał mi zjeść banana, ale mała się uparła i nie odwróciła :-)
Mam łożysko na ścianie przedniej, więc już wiem, dlaczego czuję ruchy tylko po prawej stronie.
Zdjęć nie mam, bo nie udało się ładnych zrobić. Poza mojej małej podczas badania, to pozycja lekkoatlety podczas skoku w dal - ręce i nogi przy głowie :-) No więc same widzicie, że ciężko było cokolwiek zrobić mimo starań ginekologa. Jestem zadowolona i nieźle się uśmiałam. Ah ta moja kochana córeczka (na 100%) :happy::happy: Wszystkie narządy prawidłowe, serduszko ładnie pracuje 140 /min. To chyba tyle.
 
Mysza gratuluje udanej wizyty:tak: a córcia uparta, że nie chciała się pokazać;-) ciekawe po kim:-D:-p
kasik śliczna buźka syneczka!
 
reklama
Do góry