reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG lipcowych fasolek i wizyty kontrolne :)

ale to jeszcze nic dziewczyny, niedwano mojej kolezance urodziła sie córa, jej mąż tylko chciał chłopca i chłopca, jak się na badaniu dowiedział ze dziewczynka to sie tak obraził na cały świat a szczególnie na tą moją kumpele że niewiem, ona juz nawet myślała ze on ja zostawi, no poprostu był załamamy że jego marzenie się nie spełniło.... IDIOTA No ale jak w końcu na świat przyszła mała to jest w niej teraz zakochany po uszy, ale po co te szopki i denerwowanie wszystkich dokoła a szczególnie swojej żony.....masakra jakaś, jak ona to wtedy przeżywała...

Nie no przesada jakaś !!!:no:
A zresztą takiemu facetowi to chyba trzeba jasno uświadomić, że to OD NIEGO zależy płeć :-p. Co zrobił to ma :-D. A pretensje to tylko do siebie może mieć a nie do żony. Minęły już te czasy gdy wina za niespełnione marzenia o płci dziecka spadały na kobietę "bo nie może mi syna dać":sorry:
Och ja by takiemu .....:angry:
 
reklama
Dziewczyny gratulacje, bardzo się ciesze, że wizyty udane a maleństwa zdrowo rosną. Ja mam wizytę za 11 dni i już odliczam.
 
Rusia ale super:-D gratuluje chłopaczka:tak:
oczekiwanie gratuluje udanej wizyty, maly chwali się tym co ma najlepsze:-p
aisim, yustynia równiez gratki z okazji udanej wizyty i zdrowych fikających maluszków:tak:

a co do plci- to moje pierwsze dziecko, ale jakoś byłam nastawiona na chłopca od początku;-)M chyba podobnie, zreszta prawie wszyscy w naszym otoczeniu, ale jak się okazało, że córcia to...no dobra była chwila konsternacji i śmiechu:-D ale faktycznie teraz już sobie nie wyobrażam, by było inaczej:tak:
 
Rusia, Oczekiwanie, Aisim, Yustynia gratuluję pięknie rosnących i naprawdę pokaźnych dzidziolków :tak:.

Co do płci, to jednemu to obojętne, a inny marzy o córeczce/synku i nie uważam, że byłoby w tym coś złego, a wiadomo, że jeśli nasze marzenia się nie spełniają, to pierwszą reakcją jest smutek/rozgoryczenie i to jest naturalne, więc absolutnie nie można potępiać czyjegoś rozczarowania płcią (oczywiście w granicach rozsądku), a kwestia otoczenia to zupełnie inna sprawa.

geperty - podpisuję sie pod każdym Twoim słowem, mam identyczne zdanie:-)

Reszcie dziewczyn gratuluję, jak wszystko dzisiaj sie dla mnie pomyslnie zakończy, to pochwalę się moim dzieciaczkiem, może juz nie bezpłciowym:-)
 
Rusia gratuluję chłopięcia, córcia pewnie zachwycona:-)

oczekiwanie aisim yustynia gratki dobrych pomiarów i wiadomości , zauważyłyście że wasze maluszki wszystkie pół kilogramowe;-)

baterfly współczuję utraty córeczki, tylko się cieszyć że teraz wszystko przebiega dobrze i oby tak do końca ,czego wszystkim oczywiście życze;-)

aneta dał popis ten mąż koleżanki:no:dobrze że już ok ale musiała się dziewczyna wycierpieć, troszke wiem jak to jest bo mój eks jak kiedyś pisałam był wściekły kiedy Emi była malutka - tylko dlatego że był hałas w domu.Teraz kocha ją nad życie ale faceci czasem muszą mieć więcej czasu;-)

A płeć mi się marzyła męska tym razem dla M i dla teścia choć wolałam jakoś zawsze bardziej dziewczynki ale jedną już mam, drugą pasierbinke, więc teraz mi obojętne w sumie było:tak:A co mówię ludzie mam w nosku:-p
 
No juz sporawe te nasze bobasy:-):-):-) Ale jak sie zgraly z ta waga:-D Nasz synek ma takie wymiary:
BPD 5.63
HC 20.51
AC 17.53
FL 3.82

Serducho 133 uderzenia;-)
Kolejne USG za 8tyg. i pozniej ostatnie w 34tyg;-) Ale to jeszcze duuuuzo czasu.
 
reklama
Już troszkę doczytałam, to gratuluję gratuluję udanych wizyt
i chłopaczka u R.usałki, tj, Rusii :tak: U mnie może USg połówkowe w przyszłym tyg!
 
Do góry