reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG lipcowych fasolek i wizyty kontrolne :)

Widzę,że umoralnianie się zaczyna;-)
Myslę,że żadna z nas nie chce tu nieprzyjemnej atmosfery i nie ma potrzeby oceniania i ganienia innych:no:
Ja tam bardzo chciałam dziewczynkę i cieszę się,że nie ma siusiaka.;-)
Perla Brawo!!!!!!!!!!;-)
 
reklama
to masz dobre podejscie... bo znam dziewczyny które koniecznie chciały mieć córkę, pojawiał się syn... i to była dla nich tragedia:/ aż żal było patrzeć na chłopca który nie otrzymuje tyle miłości od matki ile powienien ( i to tylko dlatego że jest płci męskiej:/) rozumiem marzenia i pragnienia ale niech to wiąże się z rozumem tak jak u perli2212;-)
osobiscie na szczescie nie znam takich zdesperowanych dziewczyn... jak mozna sie wyzywac na niewinnym dziecku? jak u nas bedzie chlopak to tez dobrze bo beda ze starszym sie razem bawic, no i mam kupe ubranek dla chlopaka :tak:
a dziewczynka wtedy moze za 3 razem ;-)
 
zeby tą płeć sie tak na prawde dało zaplanować to rozumiem ale przecież to niewiele od nas zależy hehe
ja mam już jedna córke i wcale nie miałam parcia żeby drugi był chłopak, wręcz sie ciesze że bedzie dziewczynka bo Maja bedzie mieć towarzystwo a ja mam juz cała wyprawke dla dziewczynki:)
w naszych rodzinach jest juz tyle chłopakow ze urodzenie dziewczynki to wręcz zaszczyt hehe
 
jak u nas bedzie chlopak to tez dobrze bo beda ze starszym sie razem bawic, no i mam kupe ubranek dla chlopaka :tak:
a dziewczynka wtedy moze za 3 razem ;-)

takie samo mamy podejscie:tak:...ze do 3 razy sztuka jesli okaze sie jednak ze dziewczynka wywinela nam takie jaja i pokazala wacka:-D
 
takie samo mamy podejscie:tak:...ze do 3 razy sztuka jesli okaze sie jednak ze dziewczynka wywinela nam takie jaja i pokazala wacka:-D

u mnie za pierwszym razem tak bylo tyle ze mowili ze chlopak bedzie a pod koniec okazalo sie ze jednak dziewczynka hehe wcale nie mialam problemow z pogodzeniem sie z tym
 
hmmm... ile wasze dzieciaczki "ważyły" w ok. 18 tyg ciąży? moje jakieś 228 g... bo jak teraz patrzę na swój suwaczek to mi nie pasi :p

ja nie wiem bo u nas tu nie ważą w tak wcześnie, dopiero po 32tyg sprawdzaja jakie sa odchylenia od normy. a suwaczki to jakas usredniona liczba nie sugeruj sie bo rzadko sie pokrywa to z rzeczywistościa
 
Jest kilka mam na forum,które będą miały drugiego dzieciaczka takiej samej płci jak pierwszego i cieszą z tego,ale z tego co wiem były te mamy nie do końca szczęśliwe z powodu płci i uważam,że powinnyśmy to uszanowac bo to ich osobiste odczucia i mają do nich prawo.Nie uważam,aby było im przyjemnie jak to przeczytają.Nikt tu nie mówi ,że będzie się znęcał nad dzieckiem z powodu jego płci,ale rozczarowanie mają prawo czuć.A to,że każda chce zdrowe dziecko i że to jest najważniejsze każda z nas wie.
Ja mam już chłopczyka i dziewczynkę,ale wolałam kolejną dziewczynkę.
Zrozumiałe ,że chłopczyka też bym kochała,ale cholercia mam chyba prawo mieć marzenia????
Chyba zaczełysmy odbiegać od tematu:zawstydzona/y: Dobra...Z mojej strony już szszszaaa.... w tej kwestii
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
perla a kiedy masz wizyte i dowiesz sie o płci? życzę córuni!

oczekiwanie u mnie po wczorajszej wizycie FL 3,64cm, a ważył 530g
 
Do góry