reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG - 2,3,4D :)))

Natala jeśli faktycznie masz obawy to pytaj lekarzy.
My nie jesteśmy specjalistami.
Pytaj,trzeba być dociekliwym, bo inaczej ciągle będziesz sie zadręczać.
Może faktycznie lepiej zmień gin.
Ale wydaje mi się że jest dobrze, uszy do góry!!! ;)
 
reklama
Mycha trzymam kciuki za twoje usg, ja mam takie same w czwartek i juz zaczynam powoli chodzić jak na szpilkach :)
 
Ja sama tego nie rozumiem lekarz na ostatniej wizycie 03 lutego tak wyliczył mi tydzien ciąży ale ze wzgl na moje nieregularne cykle(miesiączki miałam np raz co 29 dni a raz co 35) poród może być 14 września jak również 20. Fajnie nie! :laugh:
 
to mamy również podobne rozpietości w cyklach, moje wachaja sie od 28 do 35 ale jak na razie termin na 14. Córcia przyszła dokładnie w takim terminie jak sama wyliczyłam wiec teraz też spróbuję sama
 
No ja sobie wyliczyłam też na 14 września ale narazie suwaczek mam ustawiony zgodnie z tym co mówi gin! ;)
 
Mi też siętak wydaje. W pierwszym trymestrze dużo dziewczyn nawet chudnie i w książce o ciąży też pisali, że w pierwszym trymestrze wcale nie trzeba przytyć jeszcze. :)
Ale jak nie masz zaufania do swojego gina to lepiej go jak najszybciej zmienić.
 
Nie moge sie doczekac nastepnej wizyty a to dopiero 10 marca.Jak mnie lekarz zapisuje na wizyte to wydaje mi się,że to za szybko,a potem......
czary-mary niech już będzie 10 marzec :laugh:
 
reklama
Do góry