reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 Upalny lipiec mamy, wakacje zaczynamy i dwie kreski wysikamy 🤰

reklama
Nie spodziewałam się, że to kiedyś powiem, ale otwieram miesiąc pozytywnie :D
Jak na złość aparat dziś nie wyostrza poprawnie, ale kreska jest prawilnie różowa. To jest test 10, zrobiłam też 25 i jest na nim duszek, więc to już nie Ovitrelle (robiłam w weekend i była biel-biel). Jutro lecę na krew, może w końcu beta będzie dwucyfrowa :p
Zobacz załącznik 1646214

PS. Uprzedzając pytania o to, co zrobiłam inaczej - jedynie Ovitrelle i seksy w dniu aplikacji. Jajo miałam już wielkie, więc ten jeden seks wystarczył :D Małż ma atopową skórę i jak na złość mu wyparchaciło pachwiny tak, że drugi raz już się nie dało z bólu.
Gratulacje🙂
 
Właśnie nawet nie 😃 Bardziej podekscytowanie, że nareszcie będę to miała za sobą 🤗 A potem we wtorek młody Malin.owski jak @Leanne (i okulista, bo jestem już stara i muszę dostać receptę na okulary do pracy przed monitorem 🤪).
To super ,że nie🙂 ja się swojej obawiałam, a okazało się, że nie taki diabeł straszny jak go malują. Same wizyty🙈 powodzenia. Robisz prywatnie czy na fundusz sono?
 
To super ,że nie🙂 ja się swojej obawiałam, a okazało się, że nie taki diabeł straszny jak go malują. Same wizyty🙈 powodzenia. Robisz prywatnie czy na fundusz sono?
Nie wiem, ale jakoś nawet nie dopuszczam myśli, że te jajowody są niedrożne, a jeśli nawet, to że uda się bez problemu je udrożnić. I do jutra rana zamierzam się tego trzymać 😅 Inaczej zacznę się jednak stresować 😂
Szczęśliwie na fundusz 🙏🏻 Więc zostanie trochę na leki i stymulację, i pewnie masę kolejnych badań 🤪 Eh, takie to właśnie uroki leczenia niepłodności 🫣
 
reklama
Do góry